SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krótka piłka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te moje miasto to totalna dziura wies masakra jedno skrzyzowanie ze swiatlami i 3 ronda<LOL> dobrze ze silka jest bo bym ocipial, koles uczy ludzi tak ze nawet jak cos zle zrobisz to on nawet nie reaguje, tylko mowi good man keep going like that<LOL>, a jak raz widzialem jak mial taki niby sparing z jednym ruskiem co trenuje kb jakies 3 lata to nie mial szans, nie wiem moze naogladal sie filmow i probuje uczyc , ale zeby otworzyc szkole to trzeba miec jakies uprawnienia chyba nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
To chyba jednak lepsze TKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ITF i WTF co zonacaja te skroty w tkd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
WTF- what the f***?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
dookladnie

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak what the f*** to musi byc ostre i odrazu wjazd z pięci;) hehehehe;)ale ten styl juz znam wiec moze cos innego;)

Zmieniony przez - kult w dniu 2006-05-31 20:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
a moze zaznji chodzic i na tkd i na aikido.A może jest tam gdzieś sekcja kk to tez dobry wybór lepszy na ulice od tkd.ale jak nie to połącz.

,,DOBRY LOWKICK NIGDY NIE JEST ZŁY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem jest tak ze nawet jak bym chcial na tkd i akido na raz chodzic to zajecia sa w tym samym czasie i nawet tyle samo kosztuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
"kk to tez dobry wybór lepszy na ulice od tkd"

A na jakiej podstawie kolega snuje takie teorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Po prostu Kyokushin jest twardsze. Jednym z najważniejszych kopnięć, jeśli nie najważniejszym są u nas lowkicki, które są jednym z niewielu kopnięć nadających się do używania na ulicy. Poza tym to podskakiwanie w TKD, przynajmniej na turniejach, na ulicy to przyniosłoby negatywne skutki. No i oczywiście garda

Moja lewa noga to mój kapitał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki na kościach

Następny temat

stopping na kolano

WHEY premium