SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kopot z obiadem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć!
przygode na siłowni zaczełem pare lat temu, ale to była zawsze nieudana próba, bo zaczynałem cwiczyć pare miesięcy , potem pare miesięcy przerwy i %% i wszystko wracało do początku. na dzień dzisiejszy jestem 95 kg otyłym chłopakiem o wzroście 178. Chce zacząć na nowo ćwiczyć ale zacząć prawidłowo czyli dieta plus odpowiednie ćwiczenia. Co do ćwiczeń i ustalanej diety w zapotzrebowanie mam wiedze i potrafie sobie poobliczać i pododobierać składniki odżywcze jednak kłopot jest z obiadem. Mianowicie Chce ćwiczyć od poniedziałku do piątku narazie ogólnorozwojowo o godzinie 15.00.
Niemoge tego zmienić z uwagi na prace, ponieważ pracuje od 6 do 14. Problem polega na tym ze mam do wyboru, albo po pracy zjeść obiad o 14 i zaraz potem z pełnym (dosłownie) żołądkiem ćwiczyć.... no powiedzmy 30 min po zjedzeniu tego obiadu, lub iść ćwiczyć głodnym, ( oczywiście po jakiejś wcześniejszej dawce węgli na energie), i powiedzmy o 17.30 zjeść obiad. Tu jest problem ponieważ druga opcja wydawałaby sie łatwiejsza, ale zazwyczaj po treningu na siłowni pije koktaj białkowy, wiadomo pół litra mleka z jakimś hard masem, lub magnumem. Ciężko byłoby potem zaraz zjeść obiad duży, tymbardziej, ciężko potem ( a chodze spać o 21) na wieczór jeść jeszcze chociazby małą kolacje jako ostatni posiłek w diecie.

Moje pytanie brzmi... Czy lepiej jesć po pracy, trenig zaczynać od 15 minutowego rowerka na spokojnie zeby sie poukładało w brzuchu i potem elegancko po siłowni koktajl i wieczorkiem lekka kolacyjka, czy obiad zaraz po koktajlu o 17/18.

Żeby upościć, posiłki chce rozbic na :
5- pierwszy lekki posiłek
10-drugie śniadanie
?? obiad
17-koktajl białkowy
19-kolacja

Co mi byście doradzili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
Chcesz zrzucić kilka kilo czy po prostu zacząć ćwiczyć??????
tak czy inaczej możesz przed siłką wypić twój "hard gainer" koktajl, a po treningu zjeść normalny posiłek.
pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka watpliwosci

Następny temat

Dieta na mase wysokowęglowodanowa do oceny

WHEY premium