SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja klatki piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
Witam, jakieś 3 tyg temu podczas trening robiłem pompki na poręczach, podczas ćwiczenia poczułem, że nagle klatka po lewej stroni mi spuchła, nie poczułem wtedy żadnego bólu wiec to olałem i dokończyłem trening. Po 3 dniach od treningu zaczął mnie boleć najpierw kręgosłup a następnie klatka po lewej stronie a opuchlizna dalej się trzymała, o ile ból przeszedł po jakiś 2 tygodniach to spuchnięcie klatki dalej jest, byłem z tym u lekarza i zapisał mi maść Butapirazol, która moim zdaniem bardziej zaszkodziła niż pomogła. Nie mam pojęcia co to jest, lekarz powiedział , że to zapalenie mięśnia. Miał ktoś z was coś podobnego lub jakieś pomysły co zrobić by opuchlizna zeszła? Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Cóż mogę powiedzieć, padłeś ofiarą kontuzji :s smaruj dalej, czas leczy rany. Wyłączyłeś się z treningów na jakiś czas, zastanawiaj się co zrobić, żeby się to nie powtórzyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
No niby tak hehe tylko dziwi mnie to , że ta opuchlizna w ogóle nie znika, bym to olał ale jednak nie estetycznie to wygląda i nie wiem czy już mogę wrócić do treningów czy jednak czekać aż to wszystko się zagoi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Wstrzymaj się od treningu, no chyba, że chcesz aby było gorzej. Jak nic to nie da, to znowu udaj się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Rób na ten mięsień okłady z korzenia żywokostu lekarskiego(kupisz w zielarskim sklepie).Możesz także okładać mięsień nasączonym ręcznikiem ciepłą wodą ze solą. Maści przeciwzapalne odradzam.https://www.sfd.pl/Oszczędź_swoje_stawy-t708779.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odstające kości

Następny temat

Skurcze mięśni brzucha przy bieganiu

WHEY premium