SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkretny termogenik z efektem euforycznym potzrebuie

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Widziałem właśnie Wasz test w dopingu i tak pomyślałem nad HelFire (bo chce już w końcu kiedyś w życiu zejść do jednej cyfry bf ), jednak obawiam się tej mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
hellfire slabiutkie w porownaniu do innych. juz bym wolal oxyelite pro

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tomaszS
Widziałem właśnie Wasz test w dopingu i tak pomyślałem nad HelFire (bo chce już w końcu kiedyś w życiu zejść do jednej cyfry bf ), jednak obawiam się tej mocy


8-9% bf uzyskasz bez zadnych dodatkow
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Masz rację! Cały czas oscyluje ok 10-12% więc dużo nie ma. Może szkoda rzeczywiście zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
anubis84
Jak lubisz takie jazdy to blue magic od WXN.
Anubis ja widzę że mamy podobne zdanie w tej kwestii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tomaszS
Masz rację! Cały czas oscyluje ok 10-12% więc dużo nie ma. Może szkoda rzeczywiście zdrowia.


jesli nie jestes z tych ze musza cos podjesc na redu bo inaczej nic z tego nie bedzie to odpusc sobie. pilnuj miski, rob porzadne interwaly, pilnuj snu i z palcem w 4 literach schodzisz ponizej 10%
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
kwestia indywidualna Panowie, czasem trudno zjechac tak nisko bez dodatkowego wsparcia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
faktycznie moja wypowiedz oparlem tylko o swoja osobe, gdzie moj organizm jest taki, ze redu idzie pieknie i sprawnie, a z masa klopot, trzeba sie mocno pilnowac.

ale suma sumarum mysle ze warto probowac "na sucho", a dopiero w ostatecznosci dorzucac dodatki
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
próbuj bez satysfakcja będzie większa jeżeli uda Ci się osiągnąć cel samodzielnie dzięki własnej pracy bez sztucznego wspomagania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
e tam zaraz sztucznego :P
wszystko jest dla ludzi, a pewne mechanizmy w naszym ciele wymagaja zoptymalizowania w postaci wykorzystania wlasnie supli :P

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezpieczny spalacz

Następny temat

Universal shock therapy new formula

WHEY premium