SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejne glupie pytanie;) suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja bym dozucil tak ze 30-40g oliwy z oliwek ,tran 2 razy po 5g i zrezygnowal z ciastek ,chleb razowy,ser zolty wyzucil i zamienil na szynke z idnyka ,po treningu carbo a po kolo 45 minutach ser z makraonem margaryny nie dotykaj wogole

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-30 16:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
eee tam gadanie
ciacho jeszcze nikogo nie zabiło
nie no zartuje,ale na masie raz na jakis czas ciacho mozna wszamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Qazar... MOje zdanie jest takie, że nie warto jest zaczynać z suplementami od samego początku.. Bo wtedy tracimy część cennego doświadczenia..
Prawie każdy znas zaczynał tak samo.. Najpierw sproadyczne nieprzemyślane treningi, potem zdobywanie techniki, pierwszy ułożony trening, pierwsza dieta.. W ten sposób poznaje się ten sport, jego tajniki a także reakcje swojego organizmu, jak reaguje na rózne bodźce.. Powoli dokładając nowe i eksperymentując z nimi..
DLatego uważam, że nie warto startować np od kretki zwłaszcza, że na początku organizm poradzi sobie dobrze bez żadnej stymulacji ..
Takie jest moje zdanie

A co do diety...
wyliczyłeś swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz podaż białka węglowodanów i tłuszczy?
jeśli tak to:
Na śniadanie daj płatki owsiane zamiast kukurydzianych
Na ostatni posiłek daj tuńczyka do tej sałatki
W diecie brak zdrowych tłuszczy! Korzystaj z oliwy z oliwek, orzechów, nasion słonecznika, kup sobie tran i łykaj dwa razy dziennie po 5g..
A do tego dorzuć czasem tłustą rybkę (makrela, śledź, łosoś..)

a jeżeli nie wiesz za bardzo o co chodzi, zajrzyj do działu odzywanie i poczytaj post Qazara "robimy masę"...
pozdrawiam

EDIT: no tak nie zauważyłem tych ciastek .. j/w
a jeżeli już musisz czymś posmarowac chlebek to myślę, że od czasu do czasu można użyć masełka, lepsze to niż margaryna...

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2005-01-30 16:34:28

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Wiesz jasne ,ja napisalem ze mozna brac mozna nie brac ja tam po 1 miechu treningow juz lykalem rapid

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-30 16:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx all.. pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Qazar no cóż...
Ale zresztą to była chyba odżywka? I to chyba dosyć dawno.. Czy mówisz może a jakimś innym produkcie?
Ja przykładowo dopiero zaczynam na sobie testować poszczególne produkty.. Po sesji i feriach wchodze na pierwszego porządnego cyklona z kretką
Jestem baaaaardzo ciekaw rezultatów ...
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a u mnie suple i odzywki od poczatku sie super sprawdzily bo motywacja byla fest.. bez nich by mi sie nie chcialo cwiczyc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac?

Następny temat

ZMA PM Kaizen

WHEY premium