SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w jezyku :]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
ja zrobiłam dziś kolczyka:) przebicie mnie nie bolało, ból jest dużo mniejszy niż w pępku:) na początku ciężko się mówi przez długi kolczyk i spuchnięty język . ale spokojnie da się wytrzymać.. ciężko tylko się je :) ale po 4dniach mniej więcej schodzi opuchlizna:) w żadnym wypadku na początki nie można pic alkoholu jeść gorących rzeczy oraz ostrych...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Mam pytanie. Czy jest z kolczykiem coś nie tak gdy wokół gornej kuleczki robi się taka biała otoczka ??

chelsy_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
To jest osad zapewne taki sam jaki robi sie na zębach jeśli o nie, nie dbasz

Zmieniony przez - gothikme w dniu 2010-01-10 12:58:44

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak miałem tylko koło dolnej,koleżanki mówiły mi że to może być ropa i że samo zniknie i znikło po 5 dniach :P i nie wiem jak u innych ale mi język nie spuchł na początku :D (dopiero po 3 dniach ale opuchlizne miałem 2 dni,może przez to że cały czas kostki lodu ssałem :D), normalny obiad jadłem na 2 dzien :D tylko musiałem uważać żeby nie przygryść kulki bo wtedy zęby bolą :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napiecie naskorka na twarzy ?

Następny temat

żelazo

WHEY premium