SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolano..kregosłup-boli:/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hej od kwietnia biegam codziennie wieczorkiwm by poprawic sylwetke...na poczatku biegałam malo jakies 3 kołka bo wiecej nie dawałam rady z czasem oddech sie unormował i teraz biegam 10 kołek pod rzad tylko jest taki problem..podczas gdy teraz tempo juz swoje odnalazłam i wogole bolą mnie nogi..od paru dni prawe kolano i lewa noga tak w odinku kosci udowej...hm..zdaje mi sie ze za bardzo forsuje sie..ale nie chce przestan biegac bo liczy sie dla mnie kazdy dzien...no i do lekarza tez mi sie za bardzo przynajmniej teraz nie spieszy...jak myslicie przejdzie ..moze w miare jak będe biegala to nogi sie przyzwyczaja..jakies kremy mogą pomoc?? macie moze jakies sposoby na rozluznienie miesni po biegach..
i drygi problem..od 8 dni zaczełam robic a6w ..nie wiem czy wiecie co to jest ale dla niewtajemniczonych to taki rodzaj spięc brzucha w miare upływu czasu zwieksza sie ilosc powtorzen no i 6 dnia zaczął bolec mnie kregosłup w odcinku lędzwiowym..pozniej jak przestaje cwiczyc to przestaje..no i troche mnie to niepokoi:) gdyby ktos mogł mi cos doradzic to byłabym wdzięczna...a no i nie karzcie mi iscc do lekarzaa i zmniejszac ilosc np kołek bo mi szkoda boje sie ze kondycje moge stracic dla mnie kazdy dzien jest na wage złota:):) z gory dzięki i Pozdrawiam

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a jednak wydaje mi się że codzienne bieganie to nie jest dobry pomysł. Organizm musi mieć czas na odpoczynek i regeneracje! W miare upływu czasu zamiast iść do przodu będziesz się cofać.. I kondycji raczej też nie zgubisz biegając chociaż np co drugi dzień. Na kolana w czasie biegu możesz zakładać ściągacz lub bandaż elastyczny + ewentyalnie jakaś maść (naproxen, viprosal, fastum). A co do kręgosłupa to ja też tak mam ale jak przestaje się koncentrować i zamiast mięśniami brzucha "podnoszę się kręgosłupem" (jeśli można to tak nazwać )

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
A jeszcze co do tego kręgosłupa to zmniejsz może ilość powtórzen a zwiększ lepiej ilość serii

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
no włąsnie nie bardzo moge bo a6w to trzeba robic dkoładnie krok po kroku zeby były efekty :P no zobaczymy moze przejdzie hrhrhrh:P a znacie moze jakies sposoby na zbolałe mięsnie nogg aaa oska biegałam w sciagaczu ale po jednym kołku zdjełam bo za mocno sciskał i krew nie dopływała do nogi chyba i zle mi sie biegalo:) dzięki za porady czekam na nastepne

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jesoo to co Ty miałaś za ściagacz? A ja Ci mówię że powinnaś zrobić sobie przerwe, ja jak miałam zakwasy od biegania to 2 dni dałam sobie spokój i teraz jest looz. I jakoś nie odczuwam spadku kondycji.. Wręcz przeciwnie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Na kolanka - lód sw sprayu + jakaś maść przeciw bolowa. A z kręgolem ostrożnie! Spróbuj oprócz brzucha trenować też dół pleców (rzymska ławka, albo leżąc na brzuchu wyprosty - zachacz nogi o coś).

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 167
lód w spreyu? hehe ciekawa porada. Nie wydaje mi sie zeby znieczulanie na siłe kolan było dobrym posunięciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
...doraźnie...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
dzięki za porady..juz jakos tak mniej boli chyba samo przeszło..albo to moja psychika hrhr wpierałam sobie ze nie boli no i nie boli..treaz czasami sporadycznie ale to nic:) a kregosłup...to chyba od tych cwiczen a6w bo wczoraj to mnie bark bolał..hm..trzeba sie jakos porosciagac przed nimi:) Dzieki i Pozdrawiam:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięcie czwórki!!!

Następny temat

wysypka na podbrzuszu - pomocy

WHEY premium