SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy powodujące ciśnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy sąjakieś koksy które nie podnoszą ciśnienia?chce zacząć pierwszy cykl jednak chciałbym to zrobić z głowa a mam sklonnosci do podniesionego cisnienia czy sajakies srodki ktore tego nie powoduja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
praktycznie wszystkie sterydy powodują podwyższenie ciśnienia.stosuj czosnek omega-3 jak będzie zbyt wysokie prestarium.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Pewnie ze sa, ale z takim podejsciem daleko nie zajadziesz.
Ogarnij profilaktyke, pozniej mysl o cyklu.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze profilaktyka mam wdomu neta 50 zk na nadcisnienie do tego acard i wcinam na potege czosnku jednak srednia wartosc cisnienia jaka miewam to 150 na 100 a zalezy mi na zdrowiu wiec chce rozsadny srodek na pierwszy raz co byscie polecili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialo byc beta zk;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a coto jest to prestarium???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
byles u lekarza z nadcisnieniem? bo masz spore.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie bylem przepisal mi to beta 50 zk i acard ktory podobno reguluje prace serca po tym specyfiku jednak cisnienie spadlo a po odstawieniu lekow znowu podskoczylo jednak nie mam zamiaru sie tym zrazac jakbym mial na to patrzec to juz bym dawnomusila sport sobie odpuscic bo nadcisnienie mam dziedziczne i od zawsze a nie chce z niczego rezygnowac wszystko mozna tylko z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec sa jakies lagodne srodki bo myslalem o testosteronie na pierwszy cykl a podobno wlasnie tesc podnosi czy moze to zalezy od dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 436 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8779
w moim przypadku enan nie podniosl cisnienia ale po propie czulem podniesione przez tydz potem unormowalo sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A jasne wal, wazne zeby dobrze wygladac, podskoczy ci do 200/130 na cyklu, dostaniesz wylewu i bedzie elegancko
Masz nadcsienie bez cyklu takie jak ja przy gramie enana, ogarnij sie czlowieku, sterydy nie sa dla ciebie, nadcisnienie massz obowiazkowo do leczenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol a spalanie tłuszczu

Następny temat

Anapolon + ??

WHEY premium