SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy a sporty walki???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
dobra wszystko okej ale piszesz skrótami ktore dla mnie sa nie jasne...wyjasnij tylko te skróty..prosze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie uzylem zadnych skrotow, oprocz wpc - whey protein concentrate, czyli odzywka bialkowa. Jezeli terminologia jest ci obca - musisz sie douczyc, zapraszam do dzialu "odzywianie", tam w postach powieszonych masz darmowa skarbnice wiedzy. Ludzie tam siedzacy na pewno chetnie udziela ci odpowiedzi w razie watpliwosci. Ale najpierw przyczytaj wszystko co sie da. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
scorpio,. jak juz polecasz tak zawodowo,. to odpusc te WPC ***ac wszytskie proszki , do rzeżni po mieso a nie do chemicznego wystarczy ze sie za******lamy sokiem!!!!!

Zmieniony przez - Teki_Area w dniu 2008-01-27 20:53:05

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ty tu jeszcz jestes?
Wez juz nie rob z siebie specjalisty napinaczu, wpc jest uzupelnieniem diety, a nie jej podstawa. Przy moim zapotrzebowaniu kalorycznym nie widze dnia bez 3 szejkow (a zjadam do tego jeszcze 5-6 konkretnych mich), wiec prosze nie pitol "ekspercie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
skorpion ja jestem ciekawy twojego wygladu w stosunku do twojej diety... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja jestem na cyklu, dlatego tak wpier.dalam Poki co 90 kilo, bozia mi genetyki nie dala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
tren i prop , powodzenia rywalom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
dobra ostatnie pytanie skorpion...Trenbolon i Propionian Testosteronu jak one sie zachowuja przy intensywnym treningu ruchowym np.ostry sparing albo kondycyjny trening?
mozna je##ąć w kalendarz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Gdyby tak bylo to rowniez by sie yebalo w kalendarz przy sztandze, test podwyzsza cisnienie, ale sa sposoby zeby je regulowac. Cala ta wiedze masz na tym forum jak dobrze pokopiesz, ale poki co obiecales zrec jak czlowiek
Jezeli nie jestes zawodowym fighterem, sam prop by ci styknal po tych 2-3 miesiacach, no i jezeli masz dostep i forse to oxa jak najbardziej. Tren sobie zostaw na duzo pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
nie nie!!! zaczne puzniej oczywiscie najpierw szama!!! ale tak pytalem. ciekawe jakie efekty bende mial po takich treningach...jestem ciekaw czy zrobie zyle z masa miesni?? hehehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zabieg. szczepienie.cykl

Następny temat

libol-200

WHEY premium