SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks a kondycja ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
na sparingach bez problemu daje rade, na treningach juz jest duzo gorzej... , chce zwiększyć siłę dynamiczną i kondycje , a treningi to na sekcji 5 razy na tydzień po 60-70minut ( no i tam jest rozciąganie itd. wiecie przeciez jak wygląda trening na sekcji, to nie musze sie rozpisywać ), sekcje mam o 19.30, (3-4razy na tydz. ) rano kolo 10 biegam , mam trase jakies 8km ( marszo-bieg ) i do tego w połowie trasy sie rozciągam z 10-15 minut, taki ranny trening trwa jakies 65-70minut, problem mam z tym, że na sparingach jestem lepszy kondycyjnie od innych, ale jak przychodzi normalny trening jakies wymachy itd. to wysiadam no i chciałbym poprawić kondycje żebym nie miał problemów z wyrobieniem na zwyklych treningach

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Bez sensu, zwykle jest odwrotnie (na treningach ok, na sparingach kicha).
Ogranicz treningi we własnym zakresie, zmniejsz dystans, rób mniej a bardziej intensywnie - interwałowo. Nie łącz treningu rano z takim wieczorem. Zregeneruj się.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ok, za jakiś czas ( tak z miesiąc ) napisze czy coś sie poprawiło

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY WYMYSLONO JAKIS NOWY KOKS?

Następny temat

Thermal Pro - czyżby błąd????

WHEY premium