SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kml464 domowa rzeznia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Do act masz sprzet jak najbardziej, do obwodowego potrzeba mniej sprzetu niz do splita. Ja bym jednak zrobil chociaz te 4 tyg obwodowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
przekonales mnie, robie obwodowy zaczynam ukladac niedlugo chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
podciaganie nadchwyt-max 1s
brzuszki 90 3x30
przysiady 3x30

podciaganie podchwyt 1s max
wspiecia na palce (1noga na podwyzszeniu) 30razy
nozyce max

pompki szeroko max 1s
unoszenie kolan w zwisie na drązku max 1s
pistolety max 1s

pąpki wasko max 2s
unoszenei nóg 1x 15
przysiady max 1s

przerwy 60-120s
co myslicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Myślę że lepszy będzie ten plan. Sądzę że jest adekwatny do twojego poziomu.
http://www.pspnd.pl/download/Trening_laczony_dla_zaawansowanych.pdf 

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
Przysiad na jednej nodze – 1 seria max. i potem dobijamy do 100
słabo to widze chodzenie na nastepny dzien ;D
2. Pompki stojąc na rękach
chyba jednak mnie przeceniasz ;p
spróbuje tego jutro ale wydaje mi sie ze to chyba jednak za wysoki poziom dla mnie,
pompki stojac na rekach sobie daruje ;p
hardcorowo sie jutrzejszy dzien zapwiada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Wiedziałem że ci się spodoba ten plan

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
no to tak:
przystosowalem sobie trenning przeslany przez freeda na wlasne potrzeby
robilem go obwodowo
kazde cw po 1s max na obwód
cwiczenia jakie wykonywalem to:
dipsy: 13 8
pompki z nogami wyzej i rekami tez na podwyzszeniu : 18 14 hahah zniszczylem ;Dale to te dipsy tak do***aly ;p
pompki na krzeslach: 13 14 tu tez pogrom haha
podciaganei podchwytem: 14 6
brzuszki z nogami w powietrzu; 30 30
zwykle brzuszki: 30 30
pistolety: 20 15 ilosc powtorzen na 1 noge ;D
mostek 3 3

no tak trzeba by to jakos podsumowac ;)
dipsy mnie roz***aly zupelnie nigdy tego jeszcze nei robilem, chyba sie polubie z tym cwiczeniem ;p tulko juz mi sie ****a szafka w kuchni giba ;D
krótkie odstepy miedzy cwiczeniami na ręce (a wlasciwie ich brak) daly mi sie ostro we znaki
za malo brzuszków ale juz nie mam sily ;p
pominalem wyskoki i grzbiety na wyskoki sobie nei moge pozwolic ze wzgledu na to ze mam 185cm wzrostu i ciasne mieszkanie
a grzbietów po prostu nie lubie...
jestem bardzo zadowolony z tego co dzis daly mi moje nogi
z calosci treningu srednio, nie czuje sie jakis bardzo wy***any ale moze to i dobrze, nie zrozumcie mnie zle zmęczylem sie ale bywalo o wiele gorzej
oczywiscie wszystko poprzedzilem rozgrzewka a zakonczylem rozciaganiem

freed na poczatku po przeczytaniu twojego postu nei bylem do konca pewien czy to ironia xD ale jak juz zaczalem to robic to zrozumialem w 100% co mi chciales powiedziec
co myslicie o treningu który dzis zrobilem bedzie git ? tak na ogolna poprawe sylwetki bez przybieranie duzo na masie ?
****a w koncu sie wypowiedzialem o jaki trenning mi chodzi...





Zmieniony przez - kml464 w dniu 2010-04-03 17:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
i bonusik na dzis ;)




bez znajomosci tekstu traci urok...

Zmieniony przez - kml464 w dniu 2010-04-03 17:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Moim zdaniem plan kiszka, jest przeznaczony raczej dla ludzi, którzy zdecydowanie chcą poprawić się w podciąganiu, pewnie dlatego został opracowany na stronie "podciągaczy", którzy mają priorytety i mocno wyznaczone cele. Moim zdaniem głupotą jest robić taki trening dysponując drążkiem i hantlami, z tego co napisałeś to widzę, że nogi sobie całkowicie odpuściłeś.
Niestety myślę, że poszedłeś w złą stronę, trzeba było lepiej zostać przy treningu śr zaaw. Mawashiego, lub przerobić go nieco na swoje potrzeby uwzględniając priorytety, ewentualnie zainteresować się treningiem FBW z priorytetami.

i sory, że się czepiam, ale:
piszemy pompki, nie pąpki.
Freed85 Dieta? Zrdowo się odrzywiam
aż oczy bolą :P nie odbierajcie tego jako czepialstwo, po prostu ciężko się czyta takie błędy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1347
wiesz tez mnie to klulo w oczy ale juz w paru zrodlach sie spotkalem z POMPKAMI;D tak ze myslalem ze to moze mi sie cos po***alo z hantla jest taki problem ze juz wlasciwie nia nie dysponuje ;p musialem oddac kumplowi w przyszlym miesiacu moze bd miec jakas kase to sobie kupie hantle..

Zmieniony przez - kml464 w dniu 2010-04-03 18:01:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i Dieta na Masę.

Następny temat

Chodzenie na rękach

WHEY premium