SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klub FILON na Ursynowie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 193 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3110
chodzi ktos tam? ja dzisiaj ide pierwszy raz. cena 120/miesiac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez MaTEO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
a co to ma do silowni??

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 193 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3110
wlasnie jak to sie ma. dopoki nic mu nie udowodnia to moga sobie pisac bzdury. zreszta co mu maja udowodnic. ze jego zawodnicy brali? przeciez to jasne jak slonce. takie myslenie to hipokryzja. mi to raczej wyglada na personalne przepychanki.

a silka spoko. juz tam chodze i jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Chłopcy przeczytajcie ze zrozumieniem,zarzut jak na razie dotyczy łapówek.Następne będą później.A siłownie ma całkiem całkiem,będzie co spieniężać na adwokatów.Rower nie starczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
x-men
Wysłana - 2 maj 2005 07:27 Dodaj ankietę
--------------------------------------------------------------------------------
Prezes Filleborn oszustem
W ubieglym miesiacu zakonczyla sie sprawa Prezesa przed Sadem Gospodarczym w Warszawie o eksmisje z lokalu jaki zajmuje Jego klub Filon. Wyrokiem Sadu ma opuscic lokal. Odrebna sprawa zalozona przez Administracje budynku dotyczy dlugu 90.000zl za czynsz od plcenia ktorego Filleborn miesiacami sie uchylal.
Pierwszy wyrok jest juz prawomocny,akta sprawy widzialem osobiscie,nie ma prawa do odwolania,gdyz minal ustawowy termin a poza tym jest niepodwazalnie winny.Niezla kase po prostu ukradl i tyle.
Prosba do wszystkich z Warszawy.Poniewaz Prezes jak sadze do ostatniej chwili nic nie ujawni,przekazcie znajomym,zeby nie placili za kolejne miesiace,bo straca te pieniadze a Filon zlotowki im nie odda. Troche jeszcze to potrwa,sprawa poszla do komornikow,ale kiedy lokal zapieczetuja,nie wiadomo-moze za tydzien,moze za miesiac,ale nieodwolalnie.
I tak konczy sie kariera Filona-oszusta z silowniami w Warszawie. To juz druga administracja. A teraz ja osobiscie dopilnuje,gdziekolwiek w Polsce bedzie na cokolwiek chcial otworzyc lokal,xero wyroku i zarzutow wlasnorecznie wrecze wlascicielowi lokalu od ktorego ta kreatura bedzie chciala cokolwiek wynajac,nawet lokal na szalet miejski.
Jak by co,ja place wszystko na biezaco,mozna sprawdzic)), a moja silownia czuje sie swietnie,moi zawodnicy wygrywaja zawody,ustanawiaja rekordy Polski.Tyle,ze ze wzgledu na przesladowania w Zwiazku, nikt nie wie kogo przygotowywalem w tym roku,no oprocz Kesia,ale jeden odwazny zawsze sie znajdzie.Ale juz nie dlugo Filon z hukiem spadnie i znowu bedzie fajnie,jak kiedys a ja znowu zawitam na stale do sfd, z ktorego to portalu wykurzymy wszystkich szpiegow i przydupasow oszusta.Pozdrawiam wsz i udanego pakowania zycze)))).

Dalej będziecie tam chodzić?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
eeee a kto ty jestes ?

moze sie chociaz przedstawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 193 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3110
bzdury
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy rok treningów kif

Następny temat

Siłownia New York

WHEY premium