SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka porad dla mnie na początek.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
https://www.sfd.pl/temat297513/ 

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
no a gdzie ta ankieta?

ankiete wstawiasz tutaj...

sam Ci pomogę , bo nie naskakujesz na nikogo jak nie chcą odpowiedzieć ,ale ankietę wypełnioną wstawiasz tutaj...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
1.WIEK: 21
2.WAGA: 89
3.WZROST: 183
4.WYMIARY:
BICEPS: 40
KLATA: -
UDO: -
TALIA: wąska
5.STAZ NA SILOWNI: 2,5 roku
6.DIETA - nie mam dokładnie wyliczonego ile gram na kg, ale powyżej średniej normy na pewno jest teraz jeszcze białko kupiłem co jakiś czas aminokwasy ogólnie więc jest tych kilkanaście gram więcej i na cyklu zadbam o elegancką diete.
BIALKO: 2/3g na kg
WEGLOWDANY: głównie węgle złożone, ale po siłce lub tajskim + rano pije carbo od 30gram do 50gram
TLUSZCZ: olej lniany minimum 40ml dziennie rozłożone na 4 porcje
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żaden
8.TRENING: nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym pyt w tej ankiecie jest ogólne, ale trening mam dosyć mocny każda grupa mięśniowa raz w tygodniu 4 razy w tyg mam trening siłki czasem zrobie jedną grupe mięśniową podwójnie, często ( ale bez przesady) zmieniam ćwiczenia, by mięśnie inaczej reagowały do tego robie sobie cykle regenerujące, lubie bardzo dopompowywać mięśnie na sam koniec ćwiczeń i mięśnie odpłacają długą pompą i ogólnie posiadam dosyć dobre użylenie ( pół roku temu było lepsze ). ogólnie skupiam się na treningu a nie na rozmowach itp. gdyż nie lubie stygnąć i tracić czasu bo dzień jest stanowczo, za krótki a minimu 7/8h snu potrzebne dla regeneracji.
9.CEL CYKLU: interesuje mnie taki średni cykl najlepiej tabletkowy na okres do dwóch miesięcy, którego efektem wrzucenie tak 5 kg lub więcej suchej masy, by nie ciągneło dużo wody, z dłuższą pompą mięśni i żeby było czuć siłe.inetresuje mnie to, żeby poczuć mega twardość a jednocześnie, by poczuć, że wrzuciłem troche na mase, ale czystą przy znikomym udziale tkanki tłuszczowej.chodzi mi też o napięcie , by mięśnie były coś w stylu "jakby chciały wyskoczyć spod skóry". Takie są moje "marzenie", ale w praktyce będę się starał osiągnąć jak najwięcej, by być jak najbliżej "marzeń"

10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: brak
11.POZIOM BF% tu chyba chodzi o tkanke tłuszczową więc nie mam z tym problemu w ogóle, ale też nie chce jej złapać - ładna rzeźba jak i cała sylwetka to mój piorytet
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): średnia budowa ciała, preferencje:rzeźba, czysta masa z średnią tendencją do tycia ( napisałbym "niska tendencja do tycia", ale wiem, że jakby opychał się prostym cukrem pił piwo i unikał sportów to bym się zapuścił, a tak to trzymam fason jeśli chodzi o diete choć diety typowo kulturystycznej nie mam, ale daje rade )
13.STAN ZDROWIA: wszystko ok tylko miałem problemy z cerą a teraz jakoś się to unormowało i nie chciałbym tego zepsuć może nie jest idealnie, ale można śmiało wyjść do ludzi. zależy mi by nie było wysypu i jakby coś to jakiś srodek, by jakoś "zablokować"/"ograniczyć" taką rekacje organizmu w postaci trądziku.mógłbym nawet prosto z apteki to załatwić tylko musiałby mi ktoś coś polecić jak już pisałem orłem nie jestem w saa.
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: no na razie nie łysieje ale tak jak w wyżej tyczące się trądziku też chciałbym to ograniczyć jakimś lekiem do saa jeśli byłaby taka możliwość.jeszcze troche i sezon plażowy a tu trzeba mieć forme w formie.od stycznia na siłce idzie coraz ciężej kreatyny już nie zadowalają więc ciągnie do saa.

no i pozostałe info na samym poczatku postu co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
to teraz drugi problem...nie ma środka który w 100% odpowiada Twoim oczekiwaniom :-/

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
ttiiggrree dzięki za dobre chęci.

a może jednak ktoś jest w stanie mi pomóc nie musi saa spełniać wszystkich kryteriów jedynie jak najbliżej tego co chciałbym...więc?

jeszcze rozważam opcje czyli alternatywa do saa a ph mianowicie:

tyle się mówi o PH to może zaryzykować z np. m1t ?

kolega z siłki przez 4 tyg wziął 3 puszki i bardziej napuchnięty wygląda i ogólnie wizualnie polepszył się z siłą też mu nieźle poszło. tak w skrócie opisałem co i jak.



Zmieniony przez - johnnyboy w dniu 2007-03-28 18:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
PH są jeszcze gorsze.Bardziej ryją psychikę...

powiedz na czym najbardziej Ci zależy.

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
zależy mi na tym, by ktoś mi doradził coś najbliższego do tego co oczekuje oczywiście wszystko przemyśle co i jak, ale potrzebuje POMOCY, bo nie chce podejmować nieprzemyślanej decyzji i później się zastanawiać czy będzie dobrze.

mam jeszcze pytanie co warto brać podczas cyklu by zniwelować ( chyba się da ) łysienie i inne skutki uboczne i po cyklu co trzeba wziąć by się odblokować jak najlepiej. Prosze o nazwy.

pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
a i jeszcze chciałem się wypowiedzieć na temat m1t - ryje psychike? no jak się ma dobra diete, dużo omega3, 6 jak i zdrowych tłuszczy do tego tribulus + zma + multiwitaminy & minerały w odpowiednich dawkach + zwiększona ilość magnezu to da się ograniczyć takie stany oczywiście bez picia i ćpania. a i pytanie czy do m1t warto tak jak w poprzednim pytaniu wziąć coś z farmaceutyki w trakcie i po cyklu na łysienie, toksyczność i odblokowanie clomid itp. ? od lekarza mógłbym środki niwelujące skutki uboczne załatwić i np. clomid wszystko prócz saa. więc jak cos to co mi ktoś poleci?

na razie z farmaceutyków mam 3 opakowanie po 100tab HEPAREGEN Jelfy razem 300. jak rozmawiałem z lekarzem to poradził 10 dziennie podzilone na 3 dawki 3/3/4 przy saa.

Zmieniony przez - johnnyboy w dniu 2007-03-29 11:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
napisałem że M1T nie jest wart uwagi. Wiele osób narzekało na psychike po PH.

Co do odbloku to clomid.


wątpię żebyć przy pierwszym cyklu odczuł lub zauważył łysienie.

ja proponuję oczywiście propa w dawce 50mg eod przez 6 tyg...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
ze względu na wagę proponowałbym 75-100 e2d =)

żyje jak inni śnią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel masowy

Następny temat

nolvadex-D

WHEY premium