SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kileri po 2 tyg przerwie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254


a tu macie sprzet jakim dysponuje, mam jeszcze oprocz tego co na focie tylko 2 sztangirlki. dzieki za opinie chociaz troszke malo ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kileri......powiedz szczerze na czym jechales.mysle ze albo masz to w genetyce i miesien idzie ci za***iscie albo jeste fenomenem w testowaniu nowego koksu.mam znajomych po 18-20 lat ktorzy szamia koksik od 2 lat i sa wieksi od ciebie ale jak to mowia "ten koles (kileri) jesli ma dopiero 16 lat to na sete nie jechal na sucho

a co do sprzeciku to kupiles ten sam co ja.byl najtanszy hehe.ale powiem ci ze ten gryfik mogles kupic 15kg a nie 10kg.

a i jeszcze jedno ile czasu ćwiczysz????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong: w****ia mnie to. Koleś ostro zap*****la na siłowni, nie op*****la się, widocznie ma dobrą genetykę... je ile trzeba, osiąga b. dobre wyniki i już koksił! To, że wam nie wychodzi, nie znaczy, że innym też tak idzie...
Zazdrośniki...
A co do twoich kolegów "koksów" to przekaż im: to, że chłopak tak wygląda to systematyczny ciężki trening, dieta no i czasem odżywki, a nie non toper kox... co za ludzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
strong ile ja cwicze masz w profilu ale na wszelki wypadek - cwicze juz ponad rok. co do koxu to nie bralem nie biore ale czy zaczne brac sam nie wiem. z odzywek to bralem krete olipa 200tabsow (prawie zero efektow) massgain z megabola 1kg i 2kg OLIMP65. ostanio odzywke jakies 5 miechow temu wcinalem. genetyki tez nie mam takiej znowy super heh. zebym chociaz mial kase na porzadna diete sprzet i odzywki to efekty by byly duzo duzo lepsze ale coz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4258
teraz powiem calkiem,calkiem - cwicz,cwicz i jescze raz cwicz

Siła płynie z krwią - duma razem z nią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Ekstra się prezentujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
dziex za oceny moze ktos by jakiegos sogacza dal ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3302
No No CaŁkieM FaJnie FajNe PlEcY !

--{}{}{}------------{}{}{}--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Kileri najwazniejsza jest motywacja, a nie kasa poza tym jest bardzo dobrze widze ze sie nie op*****lasz na treningach i o to chodzi. Znam takiego goscia co cwiczy 4 lata i dopiero wyciskal 65 na klate i sie w****il wzial koks i udalo mu sie podniesc 75 na klate i zlapal jakiegos syfa od koksu na calym ciele bable i rece w bandazu. Stosowal tez wczesniej krete i bialko niektorzy nie sa stworzeni do tego sportu.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ładnie i sog leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje zdjecia po roku ćwiczeń

Następny temat

DeNaTuRaT cz.2

WHEY premium