SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy przyjdzie ginekomastiaaaaaa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
2 dni temu wziąłem czwarty strzał omena. Nie jestem pewien czy nie przychodzi do mnie pani gyneko, bo chyba zauważyłem lekkie zwiększenie warstwy tłuszczu pod sutkami, albo jestem na tym punkcie przewrażliwiony. W związku z tym mam pytanka:
1) Kiedy pojawia się "balast" to najpierw sutki zwiększają swoją powierzchnię, czy piersi w pierwszej kolejności rosną na grubość (kiedyś w podstawówce widziałem rozwój piersi koleżanki w okresie dojrzewania i miała dużą powierzchnię sutków, ale była z niej "deska" . A może obie cechy nadchodzą jednocześnie?
2) Nie chciałbym zbytnio osłabiać działania koxu, więc mam zamiar brać małe dawki - 5mg nolvy dziennie, aż do czasu upewnienia się, czy piersiowe zagrożenie jest rzeczywiście realne. W związku z tym interesuje mnie, czy taka dawka chociaż spowolni ewentualny rozwój ginekomastii, czy też lekarstwa będzie zbyt mało, aby cokolwiek zdziałać?

Kto się śpieszy ten się potyka.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
juz ci odpisalem na maila ale nie powiedzialem ze to wyleczylem bo jestem w trakcie !!

Siła tkwi w psychice...członek-mafia.suple.hardcor.pl

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
jestes przewrazliwiony.
jak cie nie bolo sutki to nie masz gyno,jak cie zacznie lapac to zauwarzysz,a co do tego jak sie to dzialo z nami to osobiscie nie moge powiedziec,bo nigdy nie mialem do gyno predyspozycji

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam sie na dawkach Nolvadexu, bo dopiero zaczynam, ale zastanow sie! Po co brac tak male dawki skoro one i tak nie zatrzymaja tej ewentualnej ginekomastii, a tylko oslabia (tez nieznacznie) dzialanie towaru?!? Musisz sie zdecydowac: albo to jest poczatek ginekomastii i kurujesz sie nolva albo dajesz sobie spokoj i nie marnujesz Nolvadexu, ktory jeszcze moze sie przydac! Tak to widze...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeśli już bym np.dospał ginekomastii,to jak to się leczy,
i czy wogóle się da wyleczyć?
to trzeba jakoś operacyjnie usuwać?
i powiedzmy ,po usunięciu nie zostają jakieś
widoczne ślady po tej strasznej chorobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pierwszej linijce poprzedniego artykułu ,jak widać pomyliłem się.
Chodziło mi oczywiście o dostanie ,a nie dospanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
****a chlopy,gyno nie robi sie z nocy na ranek,tylko pare tyg,wiec widzisz ze ci sutki sie robiom sucze,a jak widzisz takie *****skie sutki to wp*****lasz nolve i wszystko jest ok

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
już się nie boję.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Co to jest to "nolve" w jakiej postaci jak to brac i czy dostane w aptece bez recepty ?? ja czuje bol jak wciskam sutka prawego i mam lekki obrzęk po prawej jego stronie mozliwe ze to jest ta p\o\j\e\b\a\n\a choroba ??

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6400
To nieprawda że Nalvadex lub Tamoxifen osłabiają działanie sterydów - poczytajcie lepiej na ten temat.
Na SFD jest post od X-VENOM-X warto przeczytać. Lepiej poczytać jak chodzić z cyckami. No chyba że macie sami zamiar się obmacywaC HAHAHAHA !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam powiekszonego prawego sutka ale brałem teste ponad 5 miesiecz temu czy to moye byc gynekomastia

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
mi sie pokazalo po roku

Siła tkwi w psychice...członek-mafia.suple.hardcor.pl

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxandrolon-kto to bral?

Następny temat

Witamina B6

WHEY premium