SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ketoza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
na szczescie nawet gdyby tak bylo to problem mnie nie dotyczy, poniewaz jaja na twardo spozywam po ugotowaniu ich przez 3-4 minuty, gdzie zoltko nadal pozostaje dosc plynne. pomijajac walory smakowe, z mojej wiedzy wynika, ze jest to jeden z lepszych sposobow na obrobke termiczna jajek. a pytanie padlo z mojej strony, poniewaz szeroko otworzylem oczy na te informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
mialbym jeszcze pytanie odnosnie tego systemu. oczywiscie wdrozylem juz go w plan od 2 tygodni, poki co jest naprawde spoko, tylko... zastanawia mnie czy mozna pojsc w tluszcze wiecej jak te zalozone przez autora 60% kalorycznosci dnia. dlaczego pytam? poniewaz aktualnie z takim rozkladem wychodzi mi bialka blisko 3.5g/kgmc, oczywiscie nie obawiam sie tak duzej podazy protein, bo istnieja badania z podaza i 4g/kgmc i zadnych problemow zdrowotnych to nie stwarza, jednak gdybym zalozenie 60% udzialu tluszczow mogl podniesc na 70% kosztem bialka to nie powiem, ze byloby mi to na reke...

i pytanie poza konkursem: dlaczego, z fizjologicznego punktu widzenia, przy ladowaniach ww nalezy fat i bialko trzymac nisko? dlaczego nie mozna zrobic ladowania, wartosci przykladowe, dajac 500g wegli i przy tym zjemy z 200g tluszczu...? to samo a propos protein...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020295
Możesz podnieść tłuszcze kosztem protein. Jeżeli chodzi o węglowodany, to dodanie tłuszczu i białka spowolni wchłanianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
fajnie. to jeszcze ostatnie pytanko. mam produkt, ktory zawiera w 100g wg etykiety:
10g welowodanow w tym:
2g cukier
6g poliole
15g blonnik

jesz tego produktu 100g, jaka wartosc weglowodanow przyjmiesz w swojej rozpisce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
ale dlaczego 10g ww skoro poliole nie sa metabolizowane? nie rozumiem tego zbytnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020295
Sa ale w inny sposob i o ile dobrze pamietam w jelicie grubym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ksylitol to też poliol a ma kaloryczność ok 2.4g na 1g i jest metabolizowany przez organizm ludzki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
a erytrytol tez poliol a jest niemetabolizowany i ma 0 kcal w 100g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki odchudzania plus siłownia

Następny temat

Jak obniżyć zawartość tłuszczu w organizmie ?

WHEY premium