SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

już niebawem...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
A jak libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w te 32" powinienem się zmieścić... a ja Wam mówię, że będzie kolorowo i tyle.

ale co ty sie kurva chwalisz czy żalisz ??

Wrzuciłeś jakiś z dupy cykl w ogóle bez sensu i co mamy zacząć klaskać czy o chvj ci synku chodzi ??


1)deka i oma 5 tygodni to jakiś żart
2)dlaczego po zmianie estra na enan nagle taka mała dawka ?? Koniecznie chcesz spadki zaliczyć czy co ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Libido na lekki plus co sie tyczy palki trzeba troche wiecej rozgrzewki za to pozniej napier..am jak krolik przez 40min do godziny to czego chciec wiecej Jak bedzie zle to dodam jednego omadrena na tydzien i wszystko narazie zyc nie umierac miesni brzucha nie musze trenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty karlos weź rozpisz swój cykl obecny bo coś za dobrze wyglądasz na tej focie yebańcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
co ma moj profil i moje fotki do zle rozpisanego cykl?
bede chcial wkleic fotki na forum to je wkleje, nie twoj interes i gowno ci do tego

co za deke bijesz skoro po 4tyg. z frontem z 1.6g -libido up

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
jak to się mówi: "*****i nie sieją-sami się rodzą". to do wszystkich skretyniałych pajaców, którzy się wypowiadają na mój temat negatywnie. fotek jeden z drugim nie da, bo jak chips wygląda pewnie jego sylwetka z profilu. karlos1232 jedzie dekę solo i co??? nie zjechały go małpeczki zaje.bane z forum??? bo w profilu ma zdjęcie wyjaśniające hehehehehehe. ja też waliłem deczkę swego czasu z samym stanazolem i wiem, że to extra sprawa. nasłuchały się niedojdy, że jak deka to z testem obowiązkowo, bo jak nie to będą libido mieć jak 90latek. a co to kur.wa jest??? deka lat dodaję? to steryd matoły. on powoduje, że stajesz się je.banym cyborgiem a nie ciotą. jedna osoba tylko widzę rozumie sens tego cyklu i zauważa, że deka będzie działać także po odstawieniu a tren jest tam łącznie przez 10tygodni. jeżeli 800mg enana to mało dla niektórych, to Wy zawodowcy musicie być i pewnie po 2g tego ścierwa bierzecie tygodniowo. czasem jest dobrze je.bnąć się w pusty łeb - polecam co niektórym z tego forum.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sapphireex ty hamie bez oglady nie rzucaj do mnie gownami jak normalnie do ciebie mowie bo ci hooyow posle jak nie rozumiesz kulturalnego jezyka.
ty wiesz co to jest libido a deca dick https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img]  Wyniki badan swoje ale wszystkowiedzacy niejaki sapphireex z sfd wie lepiej A ty co jak wbijesz 400 deci to juz ci sie ***..c nie chce? sapphireex ja ci powiem zyciowa prawde zapamietaj se swiat podzielony jest na dwie grupy jedni rodza sie zeby je..ac drugie zeby byc je..ne .Widocznie ty do tej pierwszej grupy nie nalerzysz Wyniki badan swoje ale wszystkowiedzacy niejaki sapphireex z sfd wie lepiej A ty co jak wbijesz 400 deci to juz ci sie ***..c nie chce? sapphireex ja ci powiem zyciowa prawde zapamietaj se swiat podzielony jest na dwie grupy jedni rodza sie zeby je..ac drugie zeby byc je..ne .Widocznie ty do tej pierwszej grupy nie nalerzysz Wyniki badan swoje ale wszystkowiedzacy niejaki sapphireex z sfd wie lepiej A ty co jak wbijesz 400 deci to juz ci sie ***..c nie chce? sapphireex ja ci powiem zyciowa prawde zapamietaj se swiat podzielony jest na dwie grupy jedni rodza sie zeby je..ac drugie zeby byc je..ne .Widocznie ty do tej pierwszej grupy nie nalerzysz [img]../../buziaki/15.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ubawiony po pachy pójdę dzisiaj spać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
hooyow nie posyłaj do niego, bo jak matka drzwi otworzy, jak do synalka przyjdą, to zawału dostanie. on bierze tylko te "dobre" sterydy i jak zapie.rdoli na cykl 2g testa tygodniowo to mu hooy stoi jak przed, bo jego naturalny test nie spada i mu jajca buzuje cały czas tak samo. tylko deka jest zła. a kysz!!!

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
karlos o co Ci chodzi ? napisalem to co mi sie tam nie podoba, a mianowicie oma 100mg, mieszanie estrow trena i zejscie z nich, anyway usunac zdjecie z profilu ? czemu? fakt nie jestem koks konkret, ale cwicze 2 lata (od 3 dni bije propa 1 cykl) i wygladam duzo lepiej niz nie jedni po 2/3 cyklach tutaj...sry ze nie zrobilem na kreatynie 50 w gale przez ten czas i nie podnosze 250kg w martwym



Zmieniony przez - gardel w dniu 2009-11-15 22:38:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu

Następny temat

international pharmaceuticals

WHEY premium