SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

już niebawem...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
Kolorowo to bedzie na polce z ampulkami,a ja mysle ze na 11 tyg na gramie omki z 700 mg decki wyszedl bys lepiej,niz na tym mixie

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tez tak sadze jak rick, ale dajmy mu sprawdzic

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
rozpiska malo wazna
wazny jest dobry towar
i czule receptory

jak nedvied ma jedno i drugie to nawet te 5tyg na dece mu starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
no tylko oby moja 15'' go objeła bo tez chce zobaczyc




Zmieniony przez - gardel w dniu 2009-11-15 17:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
elite chodzilo ci o to ze typ po 5 tyg moze miec juz zapchane receptory na maxa ?

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
i dalej jakby jechal to null progresu

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty sapphireex taki specjalista jestes chwalisz sie na kazdym kroku ze bierzesz antka po 200mg na dzien gram testo hormon do tego a nawet fotki w profilu nie wstawiles.Skad ja mam wiedziec ze ty wogole cwiczysz po twojej wypowiedzi jak ty nie widzisz ze tam tren idzie 10 tyg (no chyba ze ty myslisz ze w trenie enanie jest inna substancja aktywna jak w trenie ace)to ja nie wiem co o tobie myslec. Testosteron idzie caly czas do deci mozna sie przyczepic ale ona bedzie w organizmie 8 tyg.
Nastepny spec rick black i gardel wam to z kolei bym radzil swoje fotki z profilu pousuwac teoretycy gawedziarze.
Teoria ksiazkowa to jedno a praktyka drugie (przekonalem sie o tym bijac dece solo orginal )
Autorowi zycze powodzenia.


Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-11-15 17:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Karlos i jak Ci poszło do tej dece solo?:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
kazdy robi cykle jakie uwaza za dobre i tyle.
po to jest forum by mozna sie wypowiedziec na dany temat.

autor posta tak czy inaczej zrobi ten cykl .
ja takiego bym nie zrobil ale bardzo chetnie poczytam o wynikach

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nolvadex czwarty tydzien leci to jeszcze trudno cos powiedzic w pierwsze 2 tyg dalem 1600mg nastepne po 400W juz dawno hula w organizmie i czuje sie za***.. i juz wiem ze nandro bedzie u mnie stale goscilo w nastepnych kuracjach. Wiem na 100% ze mam w sobie dobra dawke deci bo musze robic badania krwi( mam swoje problemy i nie bede sie o nich rozpisywal)i wiem co z mojej krwi robi testosteron albo orale.
Napewno podziele sie wrazeniami po cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu

Następny temat

international pharmaceuticals

WHEY premium