SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie w szkole

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Michail, a poszczegolne skladniki to od razu zmieszac w pojemniku, czy jak? no bo np. taki jogurt naturalny... czy tez dolac go jak bede chcial jesc? tak samo olej?
PS. Sorry za glupie pytanie, ale jogurt naturalny to pewnie nie danone, itp. tylko jakis bezsmakowy, czy jak?
PS2. Kurde... ale mi sie to spodobalo :D
PS3. Chyba Tobie chodzilo tylko o rozmiar pojemnika kiedy napisales "do pojemnika na 2-3 porcje", bo 100g ryzu to chyba na jedna osobe ;) tak tylko sie pytam, choc odpowiedz sama cisnie sie na usta
PS4. Chyba ostatni juz PS... :P dlaczego napisales "z zoltkami ostroznie"? przeciez chyba w mlodym wieku nie sa grozne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Michail, a poszczegolne skladniki to od razu zmieszac w pojemniku, czy jak? no bo np. taki jogurt naturalny... czy tez dolac go jak bede chcial jesc? tak samo olej? NIE WSZYSTKO MOŻNA I NALEŻY MIESZAĆ- WEŹ 1-3 POJEMNIKI
PS. Sorry za glupie pytanie, ale jogurt naturalny to pewnie nie danone, itp. tylko jakis bezsmakowy, czy jak? NATURALNY- BEZSMAKOPWY- NAJLEPIEJ 0% TŁUSZCZ.
PS2. Kurde... ale mi sie to spodobalo :D
PS3. Chyba Tobie chodzilo tylko o rozmiar pojemnika kiedy napisales "do pojemnika na 2-3 porcje"2-3 PORCJE- ZNACZY, ŻE JADAMY TO NIE NA JEDEN RZUT, ALE NA 2-3
, bo 100g ryzu to chyba na jedna osobe ;) tak tylko sie pytam, choc odpowiedz sama cisnie sie na usta
PS4. Chyba ostatni juz PS... :P dlaczego napisales "z zoltkami ostroznie"? przeciez chyba w mlodym wieku nie sa grozne?ZALEŻY JAKIE ILOŚCI

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Chyba Tobie chodzilo tylko o rozmiar pojemnika kiedy napisales "do pojemnika na 2-3 porcje"2-3 PORCJE- ZNACZY, ŻE JADAMY TO NIE NA JEDEN RZUT, ALE NA 2-3

czyli jak? np. co przerwe w szkole? :) ja myslalem, ze wszystko na dlugiej przerwie zjem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie polecam,

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
dla pewnosci, bo Twoja odpowiedz mogla tyczyc sie 1) albo 2) opcji,
czyli jesc wszystko na kilku przerwach, racja?
a tak w ogole to pewnie nie zdarzylbym zjesc wszystkiego na jednej przerwie, taki zagadany jestem zawsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
tak

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
dobra... koniec dyskusji, ide spac :P
sen w koncu takze jest wazny dla sportowca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail wspaniały post, przekonałeś mnie do tego żeby się w szkole odżywiać, bo do tej pory w szkole zjadałem tylko jedna bułeczkę z fużą ilością sera żółtego (biję się w pierś i obiecuję poprawę )
ale czy czasem Twoje mini przepisy nie są dla ludzi uważających na tłuszcz ? dokładniej dla kogoś kto pracuje nad rzeźbą czy coś ? bo ja tam nigdy nie odmaiwałem sobie tłuszczy, nie liczyłem ich bo mi się nigdy tak bardzo tłuszcz nie odkładał.. (gdzie sie nie złapie to sama skóra, pod spodem mięsień )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
^To są przepsiy dość uniweralne.
To, jak będą dziąłać zleży od porporcji btw w diecie indywidualnych

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki, ale chodziło mi o to, czego zaleciłeś unikać.. tzn pizzy, frytek itp ( a to moje ulubione żarło )
nie zalecasz, ponieważ zapełni to tylko brzusio, minie uczucie głodu i nie można powiedzieć nie będzie miejsca na posiłek pożądny białkowy, czy właśnie ze względu na te tłuszcze i puste kalorie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LODY "SERWATKOWE"

Następny temat

Kaloryczność zup

WHEY premium