SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedno pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
Witam mam jedno małe pytanie, odnosnie Lodów Włoskich, dużo kalori nie maja okolo 200 jeden. Co ile czasu mozna jesc takiego jednego ? Oczywiscie mam na mysli Lody Włoskie te białe, bez zadnej polewy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
lody włoskie jak chcesz jadać od czasu do czasu to najlepiej w formie cheata, np. raz w tygodniu w posiłku po treningowym.

Ogółem porządne lody śmietankowe, bez żadnego zbędnego syfu mogą się okazać nie takim najgorszym rozwiązaniem po treningu, był o tym artykuł na potreningu.pl

Nie wiem jak jest z lodami włoskimi. Z całą pewnością porcja porządnych lodów raz czy dwa razy w tygodniu po treningu twojej formy nie popsuje, a jak to pisało w tym artykule może wyjść nawet korzystnie.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
thx , temat do zamkniecia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny na podstawie LC

Następny temat

dieta na masee

WHEY premium