SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie wymagania do "BOR"u ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7293
to jak wyglada sluzba mowil kolega ktory tam ja odbywa, a nie goscie z Boru, ogolnie mam wrazenie ze to troche sciema, by po prostu kolesie sie od wojska nie migali i mowili z duma ze w Borze sluzbe odbyli, a w rzeczywistosci to ci wyzej potrzebuja kolesi od czarnej roboty - glownie wart i jakichs prac fizycznych. o ochronie VIPow nie mam mowy, sadze ze nawet o prawdziwej ochronie budynkow tez nie, tylko warty.
Ale prosze Nejmnik, oswiec mnie jesli jest inaczej.


Muka

Muka zwany Maku

Bytomska Szkola Ju-Jutsu Kodokan Shin-Ryu
Serwis SportyWalki.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4033
Witam wszystkich! tez chcialbym sie dostac do BORu.Z moich informacji wiem ze na poczatku gdy BOR byl tworzony na poczatku lat 90 brali z wojska ludzi(nadwislasnkie jednostki czy cos takiego) i brali nawet tylko z matura.podobno teraz wskazane jest miec jakies studia.Na dniach powinienem wiedziec cos z pierwszej reki.Jak tylko cos bede wiedzial dam znac.Nara!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
Niesądze, żeby BOR dobierał sobie ludzi inaczej niż samodzielnie, kto by miał czas walczyć ze stadem ochotników i kolesiami typu rambo. Co wiem napewno, to że potrzebują webmastera - wejdźcie na ich strone, zobaczycie jaka wypasiona

To much is not enought
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
Vigueur: jak bys sie czegoś dowiedział na temat BOR-u to bym był bardzo wdzięczny o podesłanie [email protected]
Najemnik jak tylko złapie cie na gg to też mam do ciebie pare pytań.

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz007 oki jak cos bede wiedzial to przesle, w kazdym razie cale info jakie znam zamiescilem powyzej... jak bedzie cos nowego to napewno napisze.


>>jezeli w zyciu zgadzasz sie przyjmowac tylko to co najlepsze,
bardzo czesto to otrzymujesz<<

Somerest Maugham

Vigueur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz dzieki za adres mam nadzieja ze szybko uruchomia stronke :)
(sog)

Vigueur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
stronka www.bor.pl  juz działa !!


"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
temat pewnie zamknięty ale zapytam, 20 lat 192 wzrostu 95kg wagi od 3 lat siłownia z 3 miesięczna przerwą (matura), sztuki walki hobbystycznie, 7 lat na strzelnicy, 2 lata członek klubu strzeleckiego, patent na bron, licencja zawodnicza, sędzia 3 stopnia w strzelectwie, prowadzący strzelanie, bez zony i tatuaży :P oczywiście matura zdana matma nawet dobrze, uzyskany tytuł technika informatyka, jest szansa się dostać, starać sie czy nie.

sąsiadka w rodzinie ma borowika wysoko postawionego przy premier lata chyba może się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
nie starać się absolutnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie ma sensu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 Eurosport

Następny temat

trening w domu

WHEY premium