SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie rękawice dla dziewczyny?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1591
Chce sobie kupic rekawice tylko nie umiem sie zdecydowac jakie. Potrzebuje je do treningow taekwondo, srednia ilosc uderzen w tarcze + sparingi z lekkimi uderzeniami. Pierwszy problem to czy te nie ze skory naturalnej mi sie nie rozleca? Trener chce mi sprzedac danikeny champion za 150zl, ale zastanawiam sie czy takie drogie sa mi potrzebne. Zastanawiam sie nad tymi:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73559319
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74165278
Prosze o opinie, ktore wybrac, czy te danikeny czy jeszcze inne jesli nie mam zamiaru katowac worka ale nie chce tez za rok kupowac nowych :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Pierwszy problem to czy te nie ze skory naturalnej mi sie nie rozleca?


nie rozlecą


Trener chce mi sprzedac danikeny champion za 150zl, ale zastanawiam sie czy takie drogie sa mi potrzebne

nie są , w zupełności starczą te któe pokaząłas na aukcjach allegro.



www.sfd.pl/search.asp wpisz "w temacie" rękawice , sporo tego było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
nie wiem czy do taekwondo sa inne rekawice niz do kicka, ale jesli nie roznia sie to proponuje przejrzyj watki ponizej - ostatnio czesto ten temat sie pojawial - wiec i informacji znajdziesz sporo

Oczywiscie rekawice nie sa zroznicowane ze wzgledu na plec

Ja proponuje 10 oz, skorzane, zapinane na rzepy ... - co do ceny - coz .. zaczynaja sie tak naprawde od ok. 80 zl. wzwyz - a jaka marka - co cwiczacy to opinia - u mnie trenuja i w najtanszych domyos-ach i w espadach i allrightach i w everlastach .....

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
acha ... jesli sa to Twoje pierwsze rekawice, to proponuje kupic sobie osobiscie, dobierajac ktore Ci bardziej leza ...

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dokładnie... miedzy rozmiarem, który deklaruje producent (tyczy się to wogóle każdego sprzętu sportowego dobieranego indywidualnie)a rozmiarem rzeczywistym w odniesieniu do twojej, nie watpię, ze zgrabnej rączki, moga być jednak spore róznice.
po co na allegro? masz spory wybór w każdym normalnym sklepie. przymierz, powybrzydzaj, pomachaj ręką.
tylko bron boże nie kupuj w supermarkecie.
drogie? uważaj,a by nie przegiąc w drugą stronę. cena często = jakość. po co ci się mają rozleciec po paru miesiącach? pamietaj o złotej zasadzie: jestem za biedny/a aby kupowac byle co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1591
Dzieki za blyskawiczne odpowiedzi...

juz predzej czytalam wczesniejsze watki i wlasnie wszyscy polecaja skorzane...
tylko ze ostro boksujacym chlopakom :)
co do lezenia dloni to walczylam w kilku parach klubowych rekawic skorzanych roznych firm i w sumie nie ma dla mnie roznicy.
A na allegro to raczej nie zamierzam kupowac, dalam tylko przyklady zeby bylo mniej wiecej wiadomo miedzy czym sie waham.
Wiem ze jakosc=cena ale nie chce placic za cos co nie bedzie wykorzystane.
Czy oprocz wytrzymalosci na zniszczenie te z wyzszej polki maja jakas istotna przewage nad tymi <100zl???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
popatrz na to w ten sposob jak na dzinsy:

Levis-y to dzinsy

Big stary to dzinsy

Wranglery to dzinsy

wszystko to spodnie, wszystko to dzinsy a roznia sie miedzy soba cena i detalami, kazda z marek ma swoich wielbicieli i przeciwnikow ....

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ale popatrz an to z męskiego punktu widzenia, kocie Behemocie
BMW - to motor.
Honda - to motor.
Wueska - to motor.
Harley - to nie motor, to Harley.

BTW, twój nick pochodzi od tego kota Behemota, który razem z Asasellem brylowal na moskiewskich salonach? miło powitać koleżankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634

fakt, Harley to Harley

zgadza sie, kot Behemot - prosto z Mistrza i Malgorzaty

witaj Jodan - ja juz troche czasu tu jestem .....

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
powitac koleżankęale nie na forum, tylko koleżankę-miłośniczkę przygód Behemota i spółki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 721
Ja sobie zamierzam na Taekwondo kupić Everlasty za 100zł w Maks centrum sportu. Wcześniej kupiłem jakieś rękawice z supermarketu i zrozumiałem swój bład.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low-kick --> staw skokowy coś się stało:/

Następny temat

zanim zacznę?

WHEY premium