SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie HMB?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
Witam! wczoraj skonczylem cykl z X-Pandem, skonczyla mi sie juz pucha i pomyslalem sobie ze sprobuje cos z HMB tylko ze nie mam zielonego pojecia jakiego gdyz nigdy go jeszcze nie bralem i nawet nei wiem jaka jest tego opinia. czy moze mam zrobic jakas przerwe???. moim celem jest oczywiscie jak najwieksza sucha masa miesniowa, diete mam (nie strikte ale taka ktora wystarczy i ktorej sie trzymam). No nie wiem, dordzcie mi cos prosze...

staz ponad 3 lata ( na serio 1,5)
waga 87kg
wzrost 176
bic 44
brzuch - pare faldow za duzo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
przyokazji jakie bialko polecacie? bo ja zawsze wybieram takie ktore w stosunku do ceny ma najwiecej % bialek : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Nie kupuj tego bo hmb to lipa. Jak chcesz cos na redukcje to uloz diete o bilansie ujemnym, treningi dorzuc aeroby. Z supli bcaa, glute, witaminy i tyle. Zrob teraz przewe po cyklu.

Zmieniony przez - patryk1991 w dniu 2007-11-14 22:59:32

Zmieniony przez - patryk1991 w dniu 2007-11-14 22:59:50

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
dokldnie najlepiej zapodaj bcaa jako antykatabolica jak bedziesz lecial na aerobach.. hmb tez mozesz zapodac ale raczje szkoda kasy jak jestes wytrenowany! glutamina tez moze byc jako antyka.. ale jest niestety droga ;/ wit.min tutaj sa jak najbardziej bardzo wazne! pzdr

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
e tam kup zwykle bialko i pij jak nie mozesz jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
Hmmm ja sumie nie mam zamiaru na jakas redukcje isc...przynajmniej nie teraz, w sumie myslalem ze kupie jakies bialko i hmb lub jakas krete...a zastanawialem sie nad HMB, ale skoro to naprawde jest kit to kupie jakas kretke moze bardziej... chyba ze co innego i lepszego doradzicie. x-pand odpada znowu ze wzgedu na to ze lasnie skonczylem cykl ( i nie jest za tani).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
skoro skonczyles wlasnie cykl na kretce to teraz odpocznij od niej tyle co trwal cykl! wczuj sie w diete! uzupelniaj ja najlepiej bialkiem np po treningu..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
A jak wyniki na Xpandzie? Ile trawł cykl? Opisz coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12576
HMB Olimp mega caps, dobre i tanie(wiadomo gdzie tanie...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Shakall - mozesz "podbić" troszke ilość bialka w diecie- to zwiekszy metabolizm a także uchroni twoje mięśnie przed spadkiem, możesz obciąć jednocześnie nieco węglowodanów/np. zamieniając 30g-50g. węgl. dziennie na tyleż samo bialka .
hmb ma b. rózne opinie i jeżeli się chcesz przekonac jak dziala na cienie to jest tylko jeden sposób.
do tego można dodać lecytynę, green tea a powolna poprawa jakości umięśnienia napewno stanie sie faktem- pisze powolna bo jeżeli nie może temu towarzyszyc spadek masy siły musi taka właśnie być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
co do x-panda powiem ze wyniki bardzo dobre. co prawda jest o troszke drogi proszek ale laczac w bialkie daje duzo masy a takze sily, bardzo polecam. U mnie to wygladalo tak podczas 1 cyklu xpadna + balko (trwal jakies 1,5 miecha) obwod bica na 2cm + , na wadze takze sie troszke powiekszylo, musze pwoiedziec ze potym zestawie X-pand + bialko bylem bardzo a BARDZO zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie mi koledzy :)

Następny temat

Ból pleców - porady

WHEY premium