SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zzucic brzuch

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 160 cm wzrostu i waze 65 chcialabym zeby moja waga osiagnela 55.co najgorsze wszystko odklada mi sie w brzuch.co robic>>??pomozcie mi.wstyd troche pokazac sie z takim brzuchem .blagam pomozcie niewiem co juz robic.stosowalam juz diete ale bez skutku,tabletki tez nic nie pomagaja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
To, co napisze to oczywiście moja osobista sugestia ; ) Jak dla mnie , jeżeli nie jesteś osobą uprawiającą jakiś sport ciągle/zawodowo, to nie ma sensu, abyś katowała się dietami, które często są obrzydliwe i mogłyby cię pokonać. Jednak zmiana sposobu odżywiania to podstawa. Postaraj się jeść 5/6 posiłków dziennie, przy czym kolacje jedz bardzo lekką i niech będzie to nabiał (najlepiej jajka, białka z jaj ) Kolacji nie jedz tuz przed snem chyba, że są to same białka z jaj, ale braki z wieczoru nadrób zjadając obfite śniadanie, jednak nie napychaj się do nieprzytomności, potem za jakieś 2-3h kolejny. lekki posiłek, najlepiej nabiał i jakieś tłuszcze roślinne (np.orzechy włoskie) Obiad to byłby 2 posiłek "do syta", niech reszta posiłków będzie lekka np. jakieś owoce z jogurtami itp. Najważniejsze to, aby nie podjadać! Posiłki staraj się jeść o w miarę równych porach. Do tego jakaś aktywność fizyczna np. bieganie/pływanie/czy siłownia(rowerki, bieżnie, czy inne damskie ćwiczenia, nie muszą być siłowe) zobaczysz, że to na prawdę uzależnia;) Dobrze by było też odrzucić/zredukować ilość jedzenia słodyczy i warto poszukać w jedzeniu zdrowszych zamienników np:
golonka->schab
snikers->milki way, albo (co nawet lepsze) baton corny
chipsy lays->suszone banany (są 100xlepsze! )
popcorn->nachos itp.
Wracając do posiłków, to staraj się ograniczyć tłuszcz a zwłaszcza cukry, jednak nie katuj się tym, jedz smacznie i zdrowo :) Z czasem, jak zobaczysz efekty, to uwierz - Takie coś na prawdę wciąga!

Pozdrawiam i powtarzam, to są moje własne sugestie, jak masz lepszy pomysł, to go napisz

edit: Jak masz straszną chęć np. na czekoladę to najlepiej zjedz ją po treningu, lub na rano do śniadania :D , treningi najlepiej robić z rana na czczo i, skoro idzie Ci w brzuch to rób trening brzucha ze 3 razy w tygodniu, możesz robić zwykłe brzuszki a możesz robić inne, efektywniejsze ćwiczenia (polecam książkę Kurte Burngardta "ABS czyli mięśnie brzucha" pisze tam wiele przydatnych i ciekawych rzeczy, książka zawiera też plan treningowy, który zajmie ci dosłownie chwilkę dziennie a wg mnie jest bardzo skuteczny pozdro :)

Zmieniony przez - HumptyHump w dniu 2011-07-11 14:01:26

"-Ile tu jest??
-Nie wiem, ale zaraz to zostanie wyp******one"
http://www.youtube.com/watch?v=ynhlZ9AmxG8&feature=channel_video_title 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

150 gram oleju ile to ml

Następny temat

zasady bramkarza

WHEY premium