SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zżucić brzuch, nie tracąc biustu - przy bólu kręgosłupa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej... mam problem...
zmagam się z durną oponką, na którą nie mogę już patrzyć ... mam 170cm, wazę 61kg ... baaaardzo chcę się pozbyć tego dziadostwa na moim brzuchu ... mój jedyny problem to to , że nie mogę robić nic co nadwyręża kręgosłup (typu 6Weider, ABS itp.) zakaz od lekarza to samo jest z bieganiem ... nie można bo wł kręgosłup , jazda na rowerze - nie mam gdzie ... POMOCY ...

Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: 61

Wzrost: 170

Obwód klatki: 96

Obwód ramienia: .

Obwód talii: 76

Obwód uda: .

Obwód łydki: .

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: .

Aktywność w ciągu dnia: .

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: .

Odżywianie: .

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: .

Stan zdrowia: .

Preferowane formy aktywności fizycznej: .

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: .

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: ..

Stosowane wcześniej diety: .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No ja Ci moge powiedziec tylko ze swojego doswidczenia ze nie mam dobrych wspomnien z fatburnerami i sam nigdy nie stosowalem bo szkoda mi serca i poza tym nie byly mi potrzebne zeby osiagnac to co chcialem.Ale dziewczyny kore znam a ktore probowaly wszyskie mialy jakies nieprzyjemne objawy.
Po prostu moje jest zdanie takie ze korzysci sa znikome w porownaniu do negatywow.Jednak wszystkie mocne fatburnery obciazaja dosc mocno w sposob negatywny serce plus do tego jestes wprowadzona w stan pobudzenia itd.
Moim zdaniem w tym wypadku odpowiednia trzymana systematycznei dieta naprawde moze uczynic "cuda".
Tylko 5 kg jak Ty chcesz to ja sobei nie wyobrazam ze to moze trwac dluzej nic gora 2 miesiace.Jezeli to trwa dluzej to naprawde bedzie tylko swiadczyc o tym ze dieta nie jest dopieta tak jak powinna byc i tam bym szukal winowajcy.
Ciesze sie ze moge jakos pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
redukcji podlega cale cialo, nie ma czegos takiego jak spalanie z danego regionu.

jesli chcesz utrzymac dobra sylwetke i stracic fat zacznij cwiczenia silowe+aeroby (te, ktore nie obciazaja kregoslupa to rowerek, orbitrek, stepper).

ABS2 i a6w nie maja za zadanie spalania tluszczu, poniewaz tetno jest zbyt niskie. Dzieki tym cwiczeniom w wiekszym lub mniejszym stopniu mozna uwydatnic miesnie brzucha gdy ma sie niski poziom fatu (bf%)

w Twoim przypadku na pewno pomogla by zbilansowana dieta i przeczytanie 10 wskazowek zywieniowych.



Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-04-04 15:41:02

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Co do biustu to pamietaj ze lepsze sa male jedrne niz wielkie zwisy :)

Co do redukcji to kazdy powie ci to samo , niczym automat czyli rozpisz diete i wroc pomoga ci posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm... biust - powiedzmy , że nie jest AŻ TAK ŹLE - w sensie nie zwisa:)

zastanawiam się nad basenem - co myślicie?
czy tj sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytająć pierwsze zdanie już chciałem pisac że basen

NIe dość że znakomity trening jako trening aerobowy, to przy pływaniu oczywiście jeśli nie będziesz pływac chaotycznie to stan twojego kręgosłupa będzie sie poprawial i po miesiącu - dwoch znacznie powinnaś to odczuć ;]

Oczywiście do tego dobrze ułożona dieta i samo poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba faktycznie postawie na basen.. liczę że przez to biust nie zleci mi w dwa msc ...

a jakaś porada ile razy w tyg powinnam pływać?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Na redukcje kozlezanko to jest dieta redukcyjna a nie cwiczenia :) cwiczenia to tylko dopelnienie bez diety tego nie osiagniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w pisalem dobrze ułozona dieta

tak to podstawa całego sukcesu...
Co do ilości aerobów to juz zależy od ciebie, od poziomu kondycji, itp. bo jak nic nie stoi na przeszkodzie to i można mieć aeroby codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhh... no tak - codziennie nie dam rady śmigać na basen :( ...

a dieta jest :) ułożona przez tech. dietetyka - pracującego w zawodzie:)
coś tam widać, że ta dieta skutkuje ale dla mnie mało ... :(

a powiedzcie mi gdybym stosowała jakiś suplement np. TSE ect. ALE tylko przed wysiłkiem tj. basem itd. nie codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da to jakikolwiek efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli zaczynasz diete redukcyjną to nie ma narazie sensu,

może wkleisz tą diete, bo ostatni czasy dietetycy robią takie diety że olaboga strach sie bać XDD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ektomorfika na mase-62kg

Następny temat

Ryż zagotowany a węgle

WHEY premium