SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zgubic 28 kg??

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam 17 lat i waze 108 kg w moim wieku to jest okropnosc zadna dieta ani cwiczenia mi nie pomagaja pozbyc sie tego sadła czy t3 (doping) pozwoli mi schudnąć do 80 kg?? stosowalem thermospeed extrem i nic mi to nie dalo ;/ jak nie t3 to co Mi polecicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przytnij michę z węglowodanów i stosuj ćwiczenia aerobowe. Widocznie ćwiczenia i dieta były złe. O T3 nawet nie myśl bo sobie krzywdę zrobisz. Skoro nie ma efektów to widać, że nie masz zielonego pojęcia o diecie i treningu, a żeby bawić się w doping, to pojęcie musisz mieć na 130%. Dział odżywianie się kłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
operacje.
joke

zeby schudnac 28 kg to chlopie trzeba wiele wiele miesiecy ciezkiej pracy, rygorystycznej diety. a nie sie brac za doping, gratuluje zapalu

PS: nie obrazam, zmuszam do refleksji

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
operacje.
joke

zeby schudnac 28 kg to chlopie trzeba wiele wiele miesiecy ciezkiej pracy, rygorystycznej diety. a nie sie brac za doping, gratuluje zapalu..

PS: nie obrazam, zmuszam do refleksji

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Załóż konto na forum i zapraszamy do czytania działu odżywianie , a jeśli chcesz się łapać thermospeed extrem lub innych spalaczy to najpierw zainwestuj w porządną diete + trening i aeroby/interwały bo bez tego możesz brać domestos na przeczyszczenie , a i tak nic ci to nie da , a tylko sobie zaszkodzisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj - https://www.sfd.pl/-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Zaloz dziennik, wymien co jesz, na wszelki wypadek zbadaj sobie tarczyce i cukier.
Uluz diete i zapisz sie na silownie.

powodzenia
Max

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
a co do T3 jakie dawki ?? i co trzeba na osłonkę do tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przytyć

Następny temat

trening warszawa 6 rano

WHEY premium