SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak ukryć trądzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 903
siema nie mam tragicznego przypadku ale chciałem zapytać jak trochę zakryć trądzik - czym? czy to drogie? jak to stosować itd.?? chodzi mi o twarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Są jakieś korektory do zakrywania, chociaż nigdy nie używałem. Zastanów się nad pudrem, czy warto.. moim zdaniem takie zakrywanie to glupota, zapchasz skórę takim pudrem i sprawa tylko się zaognia. Trądzik się leczy, nie zakrywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Brode zapuść.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
Na początek musisz wyeliminować z diety słodycze i ostre przyprawy czy potrawy nastepnie zdrowo jesc warzywa, owoce, mieso, ryby. Głownie trądzik jest z powodu zanieczyszczonej wątroby to możesz co dzien do potraw albo sam kieliszek oliwy z oliwek wypic do tego jakas cytryne witaminki. I mozesz kupic szare mydlo i myc nim w te miejsca gdzie masz tradzik ( ja sam tak robie i jeszcze mam żel specjalny bardzo dobry z firmy Ziaja musisz poszukac w rossmanie bo nie ma nazwy;/) ja męcze sie z tradzikiem juz kilka lat ale teraz juz mam tylko kilka kropeczek :) musisz poswiecic troche czasu a efekty przyjda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 903
koks wdupcałem dlatego mam trądzik ale teraz juz nie biore, a zanim minie to troche czasu zejdzie i chciałem to maskować, a brody nie zapuszczam bo nie chce wyglądać jak jakiś pedobir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
a no to taka sprawa a co brales? jak cos doustnie to dlatego ci watrobe moglo troche popsuc ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 903
nie doustnie sie nie bawie bo to niezdrowe.
tylko po prostu miałem za wysoki poziom testosteronu i tak jakbym dojrzewał jezscze raz i myślałem nad jakimś pudrem?? ale się nie znam a dziewczyn się głupio spytać dlatego na internecie wole bo tu anonimowo itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
no to powiem Ci w kosmetykach jestem zielony :D chyba musisz spytac dziewczyn a jak nie pomoze no to Ci napisalem co i jak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
majki co Ty pier#dolisz za przeproszeniem? Pojęcie o ćwiczeniu może i masz, ale na pewno nie o trądziku.. Jakby to było takie proste to nikt nie borykał by się z problemem trądziku.. Kto miał albo ma ten szajs wie, że wszystkie reklamowane under tuenti itp to można sobie jedynie na półkę postawić. Owszem, jeżeli ma się tzw zaskórniki lub kilka kropeczek może coś da, ale tylko w takim przypadku. Chodzę do dermatologa już kilka ładnych lat i mogę coś na ten temat powiedzieć. Jeżeli trądzik nie jest duży, wystarczy dobra pielęgnacja twarzy (żel do mycia twarzy np eucerin, physiogel, iwostin) + jakaś maść (epiduo, differin,davercin, skinoren(ten ostatni bez recepty)). Przy większym stopniu warto zainwestować w lek, który będzie działał od wewnątrz np tetralysal czy izotek. Ten pierwszy działa dobrze, dopóki się go nie odstawi Jeżeli chcesz ukryć pojedyncze pryszcze, kup sobie korektor w sztyfcie. Wystarczy dobrać odpowiedni do koloru swojej skóry, żeby bardzo się w oczy nie rzucało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
Możesz również kupić "szpachle :D" czyli puder w płynie, jak dobrze dobierzesz i ładnie nałożysz nic nie będzie widać Za średnio dobrej jakości zapłacisz 30-50zł . Moja siostra ma rimmel perfect match, jak mocno wysypie to czasem podprowadzi się jej troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
hm wydaje mi się że jednak troche racji mam bo wszystkie gowna idą od wątroby ale i nie tylko ;p co do tradziku mam ten problem juz od kilku lat troche zanikl ale jeszcze jednak jest.. te masci co napisales czy zele mozna nakladac bezposrednio na skore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
tak, na uprzednio oczyszczoną skórę żelami do twarzy Trądzik powstaje, gdy mieszki włosowe są zatykają, zbiera się w nich łój i rozwijają się tam bakterie odpowiedzialne za stan zapalny. Wątroba, dieta, na pewno ma jakiś wpływ na jakość skóry, ale nie aż tak wielki jak zmiany hormonalne itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przebarwienie pod okiem ...

Następny temat

Ból kości przed nadgarstkiem

WHEY premium