SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to ugryść

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

34

Staż treningowy

183

Cel cyklu

4lata

Stosowane już wcześniej suplementy

rzezba

Stosowane wcześniej spalacze

creatyna ,bialko ,bcaa

Przewidziane finanse na cykl

hydroxycut
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
wincol
takich porad jak od Jamrozik013 w ogole nie bierz pod uwage bo bzdury pisze,
bialko 3x dziennie? bcaa przed snem..?

bialko wg braków, im mniej bedzie go brakowalo tym lepiej, mozesz dodac do posilku gdzie jest go malo albo korzystnie jest wypic porcje po treningu jezeli juz trzeba wspomóc sie odzywka,

bcaa daj przed treningiem,
kreta np.przed i po silce
witaminy do sniadania


Ja napisałem mu tak jak ja biorę tego typu odźywki.
Białko ZAWSZE Piję 3 razy dziennie. Nie napisał jaką ma dietę, ale napisał że ma zamiar robic rzeźbe więc nie pisz głupot że im mniej tego białka bedzie brał tym lepiej... mięśni z samych ćwiczeń mu urosną...a sam powiedział że diete trzyma tak jak mu praca na to pozwala...
Tak Ja BCAA biorę przed snem lub w trakcie treningu.
Białko piję 3 razy dziennie. I wszystko fajnie puchnie no ale powiem tak za miesiąc kończę pzybierać na masie założe temacik z wycinki i rzeźby i wezme specjalnie te same suplementy co autor tematu i zaczne je brac tak jak rozpisałem. Diete też dodam i może wtedy jak zobaczycie efekty to co niektórzy nie będą pisać że to co mówię to głupoty...

Pozdrawiam


Zmieniony przez - Jamrozik013 w dniu 2015-10-08 14:00:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
Przestań sie pogrążać, pojęcia nie masz i tyle...przestań juz doradzac bo to ze Ty tak robisz to nic nie znaczy...rób sobie co uwazasz za słuszne i zachowaj to dla siebie bo są to bezwartościowe porady
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388

Dawno sie tak nie uśmiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Usunalem wprowadzajace w blad posty. Rozumiem jak ktos sie myli i potrafi przyznac do bledu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liv 52 + Essentiale forte

Następny temat

Którą kreatyne wybrać? MP czy Uni

WHEY premium