SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak szybko rosną mięśnie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki wielkie za link do atłasu ćwiczeń na mięśnie zebate

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
przy*ierdol sobie młotem w biceps i będziesz 4-5cm do przodu.
jak nie masz cierpliwości to nie cwicz.
strata czasu.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Człowieku poczytaj a nie zadajesz pytania głupie. Pewnie nawet nie masz dobrego treningu i ćwiczysz klata bic klata bic. POCZYTAJ dział dla początkujących i przeczytaj wszystkie arty podwieszone wróć do tego tematu za pół roku (które poświęcisz na kulturystyczną edukacje) i zobaczysz co za pierdoły tu pisałeś. Uwierz nie chce się powtarzać setny raz jakiemuś nastolatkowi który złapał zajawkę i myśli że wszytko na bardzo prosty logiczny sposób da się rozłożyć np. Więcej serii na biceps to większy będzie, wezmę odzywki to urosnę, wezmę taki a taki suplement to będę miał żyły, poćwiczę 2 lata i będę największy na świecie. A potem po paru miesiącach przychodzi i mówi taki, że nic nie rośnie i nie ma sensu ćwiczyć, że tylko sterydy pozostają. Uwierz mi to wszytko nie jest takie proste jest to o wiele bardziej złożone ale żeby się o tym przekonać musisz trochę. Więc polecam https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html - przeczytaj wszytko od góry do dołu potem https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html - tak samo od góry do dołu. I dopiero potem możesz zadawać pytania. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
do użytkownika "serser18" dietę mam dobra i trening też to wiem napewno a co do 5cm w bicepsie to pytałem ponieważ słyszałem od 6 swoich kumpli że 5cm w bicepsie w miesiąc to możliwe ale i tak niezbyt im wierzyłem

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Moja odpowiedź na główne pytanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
A ktoś sie może orientuje jak tam M.Pudzianowski czytałem w jednej gazecie że na wózku skończy przez te ciężary co dźwiga prawda czy fałsz?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
niech Ci co piszą te artykuły w gazecie osiągną tyle co on albo chociaż 1/2 tego co osiągnął w swoim życiu.
a nie pi*rdolą bez sensu zeby ludzie czytali i sie wzniecali (tak jak Ty)

pamiętaj że w gazetach częściej chodzi o sensacje bo to nie encyklopedia i nic mądrego Ci nie powie. ma poprostu robić szum aby krejzi trzynastaki miały o czym dyskutować w szkole.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
świete słowa łatwiej powiedzieć niż zrobić ;ale chyba nie popierasz (sprzedazy ,zarzywania)sterydów???,jeśli chodzi o czołowych kulturystów to oni wiedzą co robią ale często się słyszy o osobach biorących sterydy w wieku dojrzewania co jest totalna glupota niszczyć się w młodym wieku .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
poruszylem temat doping ponieważ pudzian brał sterydy świec niemozna powiedzieć że niewiadomo jak wiele osiągnął

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Zamykam ten temat ponieważ stał sie nudny

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf a obciążenie

Następny temat

Potrzebny schemat linek do atlasu Insportline

WHEY premium