SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak radzicie sobie na diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
Jak radzicie sobie na diecie redukcyjnej? Ja już robię 4 podejście do diety i po 4-5 dniach pękam i zaczynam jeść różne rzeczy, czyli "normalny" obiad, deser jakiś, itd :(((((((((( Moja pasja to jedzenie ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 166
Może zostane skarcony za ten post ,ale ja swoją redukcje prowadze według zasad p Michała Karmowskiego ,także zapraszam na kanał treca który go sponsoruje.
Stosuje również przepisy jakie wrzucają chłopaki na WK ,wszystkie makro na koniec podają także nie doszukuje się tu nie prawdy ,sam prowadze swój dziennik żywieniowy ,nie zajmuje sie kulturystyką zawodowo ,ale efekty jakie osiągam dzięki radom tym panów ,mnie osobiście zadawalają ,pozdrawiam
Kanał Zapytaj Trenera: https://www.youtube.com/user/ZapytajTrenera/videos
Kanał Warszawski koks z kuchnią : https://www.youtube.com/user/kuchniajedzcochcesz
Również godny polecenia kanał jeżeli chodzi o diete Pawła Groma (naturalna kulturystyka) : https://www.youtube.com/user/kulturystyki100pro

Zmieniony przez - młody1234 w dniu 2015-01-27 11:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
to znaczy, że masz źle dietę ułożoną

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
ryż brązowy/płatki owsiane + mleko/ makaron razowy + pierś z kuraka/4 jaja/wołowina/mintaj, panga/tunczyk/ odzywka białkowa/ makrela wędzona/ + 10ml oliwy z oliwek

nie będę przepisywał każdego posiłku, ale w każdym jest podobnie oprócz węglowodanowych produtków...

To chyba nie jest powód, że jest źle ułożona. To nic dziwnego, że mam ochotę na smażoną nogę z kurczaka lub na zjedzenie czegoś w orientalnej restauracji ;d

Przecież każdy produkt w diecie jest niesmaczny. Tuńczyk w sosie własnym - tragedia, makaron razowy - tragedia, rżyż brązowy, tragedia i można tak wymieniać do końca

Zmieniony przez - incydent123 w dniu 2015-01-25 15:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Cała Twoja wypowiedź świadczy zarówno o braku samodyscypliny,jak i braku wyobraźni kulinarnej.To,że jakiś produkt w naturalnej postaci nie należy do frykasów,nie oznacza,że nie można go przyrządzić w smaczny sposób.Nie wszyscy mogą w związku z powyższym osiągnąć poziom jakiego zazdroszczą innym.Rozpasałeś się najwyraźniej i nie potrafisz wrócić lub rozpocząć właściwego postępowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
A kto Ci broni zjeść nogę z kurczaka? Chociażby z piekarnika? Smak na coś orientalnego? bierzesz cycek z kury, przyprawy, trochę octu, trochę ananasa i już masz słodko - kwaśny sos. Tuńczyk w sosie własny czy wymieniona przez Ciebie panga nie są koniecznie elementami zdrowej diety.

Chcieć to móc. Nikt nie broni Ci używać całej palety przypraw. Nikt nie każe Ci także, trzymać się tylko tych kilku produktów, które wymieniłeś

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2015-01-25 17:17:42

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
no tak, wyobraźni kulinarnej to ja nie mam. Noga z kurczaka może być zamiast piersi? Nie ma za duzo tłuszczu? Spokojnie, przecież nie wszystko trzeba wiedzieć.

Zmieniony przez - incydent123 w dniu 2015-01-25 20:11:29

Nie chodzi o to, że się "zapasałem" - jak to napisałes, tylko nudne jest jedzenie codziennie tuńczyka, twarogu i zapijanie go oliwą z oliwek
Jak już napisałem wyobraźni kulinarnej nie mam. Mam zerowe pojęcie o takim żarciu

Zmieniony przez - incydent123 w dniu 2015-01-25 20:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18246
Też miałem z początku takie myślenie. Że to nudne monotonne i inne pierdoły. Dział Kuchnia SFD, tam masz wszystko co potrzeba. Pankejki,omlety, kurczak na ostro,słodko, desery miliony pomysłów. Rozpisane czarno na białym, z fotami, wartość BTW, że nawet najgorszy kucharz coś zlepi. Z czasem dochodzisz do wprawy i łączysz przyjemne z pożytecznym. Wszystko się da, trzeba tylko odrobine chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
tak, ma więcej niż pierś, i co z tego?
Jest dział kuchnia:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

tam szukaj inspiracji

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2015-01-25 21:20:47

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
"i co z tego? " Nie jestem dietetykiem i nie odpowiem na to pytanie. Dziwię się tylko po co rozpisują (chyba) produkty beztłuszczowe tak jak tuńczyk w wodzie, pierś, skoro może być udko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
wszedłem do działu kuchnia i nic mi to nie mówi. Są przeróżne potrawy, a i tak nie wiem która może zastąpić 50g ryżu brązowego/150g tuńczyka w wodzie i 10 ml oliwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
taka, której makro będzie podobne

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłowy + ujemny bilans ?

Następny temat

spalacz+kreatyna+dieta pomożecie?

WHEY premium