SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak ochoronic nos ^^

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
od: 1 Dobry kask jest podstawą ochrony ogólnie!Nie napisałem ,że nosa, a te które przedstawiłem także nosa. Nikt mi nie powiedział, jestem już na tyle duży ,że sam do tego doszedłem
od 2 Jak nie wiesz, to zapytaj Pani od bilologi, jak i z czego zbudowany jest nos
od 3 A po co sparują w kaskach???Żeby co chronić?No wiadomo głowę ogólnie, ale Jeżeli sparują w takich kaskach jak dałem na linkach, a w takich i podobnych sparują zawodowcy, to po to by chronić nos!

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem w czego jest zbudowany i sam mialem juz wiele kontuzji wiec wiem troszke o tym
On sie pyta o nos a nie o glowe
chrzastki wlasnie dlatego zawodowcy sobie wycinaja- z powodu wielokrotego lamania i zeby tego uniknac wlasnie dlatego poddaja sie takim zabiegom
wyslij jakis filmik gdzie sparuja w takich kaskach bo ja jeszcze nigdy nie widzialem , no chyba ze w ameryce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
DokładnieW ameryce, o to mi chodziło, przecież nie w Republice Bananowej. W ameryce jak to nazwałeś czyli w USA są najlepsi bokserzy na świecie i najlepszy boks zawodowy i dlatego tam jest najlepszy sprzęt którego nie ma gdzie indziej! Nie chce mi się szukać po youtube, ale zapewniam Cię w 100%, że bokserzy używają tych kasków. U nas z tego co wiem w BNP też mają takie kaski.

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
A jednak długo nie musiałem szukać: http://pl.

znasz tego boksera?

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra ale to jest w usa a my jestesmy w Polsce i tu nie ma takich kaskow
chlopak sie pyta jak chronic nos a ty mowisz ze ma nie sluchac o gardzie tylko kupic kask ktory chroni glowe
mowimy jak nos chronic jesli nie dobra garda to czym go chcesz chronic majac zwykly kask?

aha piszac ze nie widzialem sparingow w takich kaskach nie twierdze ze nie ma bo skoro widze taki kask to chyba jest cos w tym
tylko pytam z ciekawosci bo serio nie widzialem

Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-01-27 14:41:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Chłopie, nie wiem czy trenujesz boks i jak długo, ale choćbym nie wiem jak super trzymał gardę, to zawsze dostaniesz po nosie na sparingu czy w walceNie da się trenować boksu i mieć noska modela z plakatuChciałem tylko doradzić chłopakowi, że jak chce naprawdę ochronić nos to tylko przez taki właśnie kask , i tyle. Nie wiedziałem, że wyjdzie z tego polemika na milion postówTakże garda wiadomo, na 100%!

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale kazales nie sluchac tych ktorzy radza mocna garde i to mnie zirytowalo

ja mialem co troche cos z nosem , od kad trenuje boks tylko raz mi farba poszla - nos bez uszkodzen
wiec uwierz mi ze DOBRA garda to 50 % sukcesu
dzieki za filmik
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Wierzę Ci, że garda to 50% sukcesuTroszkę trenowałem boksa nos z tego co pamiętam miałem złamany chyba 5 razy, oraz miałem dwie operacje, stąd troszkę wiem o chrząstkach itp. Pozdrawiam.

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1822
tzn ze z tych 3 zaden nie jest dobry? kurde to nie wiem juz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drogi EoD ;D

kask jak kask
ten z krata chroni nos ale slyszales jakie sa o nim opinie
pozostale nie chronia nosa
nos musisz tez chronic sam bo kask to nie wszystko
nie wiem jak z wypalaniem naczyn bo to jest dobre na krwawienia jesli chodzi o zlamania to chyba tylko operacja ;p
moze nie zrosla ci sie do porzadku chrzastka musisz troche poczekac zapytaj lekarza

lucassk ja trenuje nadal , mialem peknieta przegrode, peknieta chrzastke, przesuniata chrzastke , zlamanie.... duzo tego
od kiedy trenuje nic mi sie nie przytrafilo jeszcze a sparingi mam na kazdym treningu wiec widzisz sam
dlatego polecilem wyciecie chrzastki a ty nie masz podstaw zeby to krytykowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

służba nadterminowa

Następny temat

Boks

WHEY premium