SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak na sile?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpiszcie mi wyciskanie na lezac na sile,przy rekordzie 130kg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
po trzech latach intensywnych treningów - to był mój staż

qbaq , wiesz ja byłem w tej samej sytuacji , bo zastosowałem ten program , zaraz po ( dokładnie po weekendzie ) zakończeniu poprzedniego treningu na tzw. siłę po którym podskoczyło jakieś niecałe 10 kg rozkładając na dłuuugi czas , byłem zj.eb.any po nim i jak napisałem , przy tym ówczesnym rekordzie 70 kg to mi sie ręce trzęsły - czyli był bardzo ale to bardzo nie stay bo jednego dnia ( trening ) wycisnąłem a nastempnego już i tego nie moglem

nie obawiaj się bo ten trening w samym swym systemie przewiduje stopniowe przeciążenie i możliwości adaptacyjne organizmu - zauważ ze nie ćwiczysz tu na ciężarach maksymalnych , ani nawet na submaksymalnych a jednak daje takie wspaniałe wyniki że skłoniłem się do przerobienia treningu na całe ciało w ten sposób i to jest rewelacja ( no jak wynalezienie kreatyny dla suplementacji )

zaczynasz od ciężaru ok 70% - tak wychodzi jak policzysz to tak jak opisałem - i powoli idziesz do przodu

po każdym wykonanym treningu masz dodatkowo takie wspaniałe uczucie że ten ciężar który używałeś dzisiaj mógłbyś wycisnąć o każdej poże dnia i nocy - takie uczucie stałości , jakby zyskujesz możliwośc do jego wyciśnięcia i nikt ani nic nie moze ci go zabrać - nawet zmęczenie - powiem tylko ze sam nie mogłem w to uwieżyć gdy zaczynałem to raz 70 ledwo co wyciskałem a w 9 tygodniu wykonywałem praktycznie bez większego wysiłku robiłem 10 serii po 3 powt. z obiążeniem 80 kg a w następnym tygodniu ( chciałem się sprawdzić ) 90 kg poszło no poprosty leciutko , kiedy założyłem 92,5 to w połowie wyciskania do góry gdyby jakiś palant na siłowni mnie nie zdekoncentrował to by bez problemu poszło a tak sobie naciągnąłem mięsień obręczy barkowej i nie dokończyłem tego systemu - musiałem przerwac na rekonwaleścencje - ale poprostu czułem że to zaledwie początek postępów

początkowo nie wieżyłem ze można rozwinąc siłe max przy użyciu cężarów nie max ani sub max
ale to naprawde działa - nie bój tylko stosuj -

aha dla swojej pewności to radziłbym ci w wypadku decyzjii o zastosowaniu o szczegóły zgłośić się do mnie to ci wszystko wyjaśnie i rozpisze

jakby co to pytaj

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a mzoe daj cos o sobie .. ?? treningu , diete (czy masz) itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ty mi ****a mozesz powiedziec,sam nie wiesz ile wyciskasz i sie odzywasz jak nie masz o tym praktycznego pojecia1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
haha

a myslisz ze ktos ci rozpisze ile kilogamow powinien brac w kazdej serii ? to nie klub jasnowidzów

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-05-01 08:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
hmmm ja na sile robie 4 serie po 4 ruchy, enntualnie 6 6 4 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
albo 4 4 6 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak macie takie porady dawc to nic nie piszcie albo skasujcie artykul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1739
niewazne jest ile bierzesz na klate,
wazny jest za to twoj stopien zaawansowania, ktorego nie podales

Pozdrawiam
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tten nastepny wyciska 87,5kg i chce mi mowic jak mam wykonywac trening na 130!to tak samo jak bym ja udzielal porad Pudzianowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rotfl, co za typ :DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
weź odejdź człowieku. skoro cisniejsz 130 kg, a sobie treningu uloyz nie umiesz

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-05-01 18:53:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenowac czy nie?

Następny temat

trening z jedną hantelką

WHEY premium