SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dawkowac i połączyć suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Kupiłem Cell Pump -a jedną duża i jedną małą puche do tego gainera 2 vital maxa zamierzam jeszcze dokupić ZMA zostało mi jeszcze około 50 g kreatyny(troche stara ale chyba nic jej nie jest :) troche twarda sie zrobiła ) jak to połączyć aby efekt był jak najlepszy jak dawkować i kiedy i czy do CP dodawać glukozę??? ile ma trwać cykl, nie wiem czy wykorzystać całego CP czy raczej przez 50 dni jeśc albo mniej???wiem że tych pytań jest pełno ale nie znalazłem wszystkich odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No więc sprawa wygląda w następujący sposób:

- Gainer brałbym na Twoim miejscu zaraz po treningu (jakieś 10 minut) około 100 gramową porcję. Osobiści rozrabiałbym z wodą, żeby w około godzinę po treningu zjeśc normalny posiłek. W końcu gainer ma uzupełniac bilans kaloryczny dnia, więc nie ma sensu go brac na zasadzie zastępowania nim posiłku. To w moim przekonaniu ma byc coś dodatkowego w celu nabrania masy. Osobiście tak właśnie mam zamiar przyjmowac gainer od września.

- Co do CP to ja miałem jedną dużą puszkę i brałem 2 porcje dziennie po ok. 10 g. W dni treningowe jedna porcja na czczo, druga po treningu zaraz (po 10 minutach od CP pij gainer). W dni nietreningowe porcja na czczo i druga po około 8 godzinach 30 minut przed posiłkiem. Mając 2 puszki radziłbym zrobic jeden mega cykl po prostu (długośc łatwo obliczyc, zlicz w sumie gramaturę suplementu i podziel przez 20 g, bo tyle dzienniepowinieneś brac).NIe ma potrzeby absolutnie dodawac do CP żadnej glukozy, gdyż CP zawiera odpowiednie transportery.

- Apropos mono, którego zostało Ci niewiele trudno mi cokolwiek powiedziec, niech wypowie się Miętki, E-lite lub Bull.Ale na chłopski rozum mógłbyś brac przed treningiem 5 g mono przez pierwsze 10 dni,a potem dopiero zacząc CP.Ale tym się za bardzo nie sugeruj,niech ktoś ewentualnie potwierdzi bo ja nie jestem ekspertem w kwestii mono.

-Co do ZMA niech wypowie się ekspert, nigdy tego supl nie brałem.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
ZMA bierzesz na półgodziny przed snem.

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ZMA przed snem
mono mzoesz dokupic i brac tylko po treningu a Cp rano/przed treningiem

aczkolwiek jak Twoje mono zrobilo sie twarde zastanowil bym sie nad jego stosowaniem

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
oki dzieki za odp bo tak czytam sobie czytam i dochodze do wniosku że lepiej było nie kupować 2x cp tylko mono i cp hmmmm a Wy jak myślicie??(to tak na przyszłość ;)pytam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Don Pawson trenujesz karate???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREAFUSION 360 MEGA CAPS + NITROBOLON

Następny temat

profi whey mass

WHEY premium