SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak długo mozna pociagnac propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zabo, najlepiej zmienic estr lub podbic dawke

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Po odbloku/w czasie daj krete. Ph to tez saa tyle, ze w ladny, opakowaniu. Na kolejny cykl mozesz dac to ph z testem czy jak juz to sobie tam wykombinujesz.
Jak nie poszlo tak jak trzeba, poziom testa na badaniach w gore to micha lezala pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
ok dzieki robie tak ze jade 8 tyg i koncze teraz pytanie po jakim czasie moge znowu ruszyc z cyklem choc nie wiem czy znow prop bo czeste klucie troche nie wygodne moze polece na jakims ph choc kiedys wziolem h drola ale byla wy***ka i jak teraz zrobic odbolok bo wiado mo ze wino bede jechal tydzien dfluzej na odblok mam clomid 24 tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
3 strony odpowiedzi na cykl do którego nie podał nawet dawek jakie stosował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
lecialem prop1mco 2 dzien a wino 30mg dzienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
odstaw wino, podbij dawkę do 150mg e2d i dodaj npp 75mg e2d. 5kg na propie i winie do za***isty wynik (o ile śa to mięśnie) Idzie Ci całkiem OK moim zdaniem i jak masz cierpliwość do częstego kłócia to ja bym ten cykl dalej pociągnął. Pomanipuluj dietą i treningiem a bedzie na prawde dobrze. Po takim ''muśnięciu'' nawet bym nie myslal o pct tylko kombinowal jak jeszcze moge wykorzystac ten cykl dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
tzn powiem tak od momentu zaczecia cyklu do dzis czyli do 5 tyg to weszlo 6 kg tylko ze na bank nie jest to sam miesien widze po lustrze choc np obwod w apsie dalej taki sam czyli 90:/ nie wiem wiesz jestem typowo endo wiec korwa fest ciezkoi jesli chodzi o tluszcz jechalem jescze na apslaczu red ultra harkore aby splaic fat ale cos nie teges moze dlatego tez ze wiesz mialem 3 tyg wiolnego wiec bylo ok teraz znoiwu do roboty i moze za malo kalroi spaozywam wiesz ciezko pracuje fizycznie itd widze ze po weglach mnie podlewa ale znowu bez brak eenrgi zmeczenie itd wiec co bys poolecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
stary wynik masz za***isty - gratuluje. Ciągnij tak dalej, a jak pojawi sie stagnacja to zwiększ dawki jak Ci napisałem wcześniej. Zamien wino na npp - Twoje stawy też na tym skorzystają. Kalorii musisz jeść wystarczająco dużo, a jak podlewa to trzeba dodac aeroby - innego wyjscia nie ma - np.3x30 min. w tygodniu, bo ciężka praca to zupełnie co innego jak trening aerobowy. I nie wydaje mi się żebyś miał towar wałowany, może trochę sobie po prostu inaczej wyobrażałeś styczność z SAA, ale prop i wino w szczególności to nie antek, omo czy tren i musisz być cierpliwy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
zgadzam sie z toba w 100% aero krece 5 razyw tyg po 45 po silowym szkoda ze tylko jeszce 2 tyg i *** koniec cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
czemu koniec, dokóp i leć dalej, nie widzę problemu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLKA NA CZAS OBECNY?

Następny temat

pomoc przy pct i cyklu

WHEY premium