SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ja chce cos slodkiegooo!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 809
dzieki dzieki, boscy jestescie :)

ale to racje, ze jak sie wytrzyma na przyklad dwa, trzy dni bez slodyczy to pozniej przechodzi taka ochota... i wraca po jakims tygodniu, ale to juz chyba kwestia psychiki i tego ze zakazany owoc smakuje najlepiej :P

pszypssy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hhe ja tak kiedys mialem ze dlugo dlugo nic, a jak sie dorwalem do slodyczy ale jadlem jak wariat i ile wlazło ale juz mam to dawno za soba. teraz nawet mmnie nie ciagnie do slodyczy,a co do wakacji to teraz trzeba wlasnie sie pilnowac bo brzuchol trzeba trzymac,a w zime mozna sobie pozwolic ,przynajmnije ja taka zasade wyznaje
oki czas zaraz wsiąść na rowerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
No ja tez poelcam Cole Light Mi pomaga
Zaopatrz sie tez w slodzik i rob koktaile - pychaaaaaa
Guma owocowa sugarfree pomaga troche oszukac apetyt

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam! Polecan chrom (organiczny, dawka 200). Stosuje od miesiąca i zapomniałem jak wygląda czekolada. . Czasami zjem sobie suszonego daktyla. Pozdrawiam !

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
a ja polecam tabletki musujace z magnezem do buzi i mamy fajny cukiereczek oczywiscie te bez cukru

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jak Agent

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
a ja bym zrobil tak; chudy bialy ser zmiksowal z zelatyna i slodzikiem wstawil do lodowy i za godz. mamy super serniczek ,slodki i na zimno!

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
e tam slodzik ,ja polecam dobra odzywke bialkowa o mocnym smaku zmiksowac z bialkiem i mmay pyszne slodkie placki ,a ja poprotu juz wytrenowalem silna wole bo ja to oglnie jestem totalnie uzalezniony od slodkiego a do tego w domu zajmuje sie wypiekami ,ale teraz to nawet na slodycze nie patrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
własnie poległem bo zjadłem kolo 50 g bananów suszonych ale i tak wychdoze okolo zapotrzebowania + to ze dzis biegalem 45 min to nie jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
kolka,
owoce ze słodzikiem
rozbełtane truskawki/maliny mrożone z jakimś chudym jogurtem i słodzikiem (robi sie lodopodobny sorbet)
-gorzka czekolada (wawel ma90% kakao i tańszy jest od Lindta)
-sezamu trochę do tych truskawek
-woda
-herbata
-porcja białka (smakuje jak napoje sojowe z rurką)
-kogelmogel
-e podobno można zrobić lody ze śmietany jajek i owoców,złodzik zamaist cukru

malinaf

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszki

Następny temat

posiłek potreningowy(redukcja)

WHEY premium