SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

inland revenue

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
Ktoś może wie gdzie można isc po pomoc żeby rozwiazac kilka zaległych i niemożliwych spraw z ta K.U.R.F.O.M inland revenue?
Szlak mnie trafia za każdym razem jak coś mam tam zalatwic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
A moze ktos wie co tak w ogóle daje status rezydenta? moi znajomi to załatwili ale sami nie wiedzą co z tego mają.

co masz zjeśc jutro, zjedz dzisiaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
pozostaje ci umawiac sie na spotkania i czekac te z***y maja zlewke na wszystko

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
na tax credit czekalem 2 lata kur**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
J.E.B.A.Ć TE K.U.R.W.Y

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może to kwestia nieznajomości języka angielskiego?
czasem warto posiedzieć przy stoliku z anglikami zamiast siedzieć ze swoimi i sadzać ****y na lewo i prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Citizen Advice Bureau.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Po pierwsze jak sie cos zalatwia w tej ***anej Anglii poprosu trzeba brac dane personalne osoby z ktora sie to zalatwialo. To pomaga bo wtedy boja sie i wiedza ze pozniej podajesz ich dane. Powaga sprobojcie ,ja teraz tak wszystko zalatwiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
a z tymi danymi to nie głupia myśl tyle ze jeszcze słuchawką potrafią rzucić cwe.le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
ktoś coś wie otym, że jak pracuje 1 rok w stałej pracy to później moge rok być na zasiłku? bo już bym się kwalifikował nie długo.
i jak to jest z tym rezydentem?? co trzeba mieć?załatwić??

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
ja jak mnie wykręcili na debet w moim starym banku, spłaciłem zamnełem konto debetowe i zmieniłem na zwykłą. okazało się że nie zamkneli i miałem dwa różne konta otym samym numerze i rosło dalej do zapłaty.przy zamykaniu konta ostatecznie w tym banku nagrywałem rozmowe

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Aby zostac rezydentem musisz legalnie pracowac i miec ciaglosc pracy. Dokladnie jeden rok a liczy sie to nie od przyjazdu tylko od wyslanie HOME officu. Trzeba poprosic o formularz okolo 14 kartek, wypelnia sie go, wysyla z wszystkimi payslipami z calego ROKU !!!(POWAGA) i paszportem. Sprawe rozpatruja dosc dlugo, paszport trzymaja nawet pol roku. Co do zasilku dla bzrobotnego to niewiem i mam to gdzies wole chodzic do pracy niz lezec do gory dupa. Sa lepsze pomysly po prostu pracowac bardzo malo ale zalapac sie na doplaty. To zalatwia sie w Irland raveniu. Druk WORK TAX CREDIT, min chyba 21h w tyg. Ja dostawalem 200 f miesiecznie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kierowca TIR-a, Anglia

Następny temat

Z Inchicore na Blanchardstown

WHEY premium