SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile kosztuje clomid w aptece??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
mam znajoma w aptece i mam mozliwosc kupienia clomidu, tylko teraz mam pytanie ile kosztuje?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Doping niestety jest powszechnie obecny w sporcie, jak i w amatorskim trenowaniu, szczególnie na siłowniach, gdzie trenującym zależy na zmianie swojej sylwetki. Wiele osób chciałby pójść na skróty i wybiera właśnie tę drogę. Warto jednak wiedzieć o tym, co stosujemy i jak dany związek wpływ na nasz organizm.

Jednym z nich jest Clomid, czyli związek o nazwie cytrynian klomifenu. Pozyskuje się go w warunkach laboratoryjnych, a celem medycznym jego stosowania jest poprawa procesu jajeczkowania u kobiet. Jednak najbardziej popularny jest wśród osób, którym zależy na kształtowaniu sylwetki. Pomaga on podtrzymać produkcję testosteronu u osób, których została ona zatrzymana. Ma to miejsce po zakończeniu cyklu sterydowego, kiedy to poziom testosteronu endogennego zmniejsza się i dochodzi do zablokowania osi podwzgórze - przysadka - jądra. Stosuje się go więc w tzw. odbloku. Brak jego może być skutkiem:

- niedoboru androgenów,
- braku libido,
- braku erekcji,
- bezpłodności,
- spadków masy mięśniowej,
- osłabienia,
- depresji.

Jest to lek na receptę, więc bez niej niestety nie kupisz go w aptece. Ceny mogą być różne. Najlepiej udać do danej apteki i zapytać.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
szykuj cos kurde w wyszukiwarce

https://www.sfd.pl/Clomid_jaka_cena_-t324545.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
czytałem ten post, ale pisza ze okolo 10 zl ale za listek czy za opakowanie bo w opakowaniu sa dwa listki czyli 24 tabletki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
listek pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
w polskiej aptece jest tylko wegierski clostergebyght 1 opakowanie = 1 slojiczek 10 tabs koszt okolo 7-8 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
znajoma z apteki Ci nie moze powiedziec ?

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
ona z głowy nie pamietala ceny tylko mowila zebym przyszedl to mi to sprzeda bo wie co to jest dlatego sie pytam was zebym wiedzial ile kasy wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
j/w u nas nie ma listków

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
to co u nas jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 946
a co u nas jest?? ma ktos moze fotke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6829
https://www.sfd.pl/CLOSTILBEGYT_clomid_-_EGIS_/_Węgry_-_10_tab_po_50mg-t318711.html
cena w aptece ok. 6. na recepte. ja kupiłem na jednym forum dla kobiet, od pewnej panienki, 2 szt po 10 za szt.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan+Deca+Winko czy Enan+Dec+Wino+prop?

Następny temat

>>>> EL_GAWEL <<<<

WHEY premium