SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile cykli

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
nogi to istna masakra nie zrozum mnie źle nie robie ich z powodu mojego własnego widzi mi się ale z powodu różnych zchorzeń na które cierpie, osgood schlatter, jeżeli dobrze wiem i czegoś nie przekręce do zespół przyparcia rzepek, zniszczone łękotki, n a dodatek lekarz zj**ał 2 zabiegi i porobiły sięzwapnienia które znowu nięporozkruszały i tak lata mi taki shit po stawie, w udzie 59 wiem że masakra ale jestem w tym momęcie na rekonwalescencji, może niedługo cośz tego będzie, przykre to bo w udach to pewnie bikiniary mają nawwet więcej.
W klacie teraz 111, wczesniej podalem stary wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
Trochę słabo wchodzić na cykl nie mogąc trenować połowy ciała
Mlody chłopak jesteś mógł byś się wstrzymać z saa
Wracając do pytania no to cykl te 3 miesiące i tyle samo przerwy przed kolejnym cyklem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
Dzięki za wszystko, ale jak bys mogl to wypowiedz ile w koncu tych. cykli w ciagu robic oczywiscie na samym tesciu, jak dobrze podzielic rok na okres masowy I na redukcje, od wrzesnia chcialem zaczac mase do styczna a potem redu I co wy o tym sadzicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping

Następny temat

Cykl - Uwagi

WHEY premium