SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idiotyczne pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
SIłownia jest moim całym życiem juz teraz tak, wczesniej dziewczyna i silownia, poswiecalem sie w 100% tym 2 zainteresowaniom, dziewczyna mnie strasznie wy****ała bylismy ze soba 1,5 roku, i prezejdzmy do sedna, jestem na cyklu storm i shock 18 dzien dieta jest wsio jest ale ostatnio przez kilka dni nie dalem rady nic jesc przez ową sytuacje ;/ schudłem troche ;/, powoli wracam do siebie, ale jeszcze dobrze nie mysle i powiedzcie mi dzis musze sie na***ac bo ide do niej chcem wszystko wygarnąć i juz do konca sie jej pozbyć z głowy wiec powiedzcie co zrobic zeby zminimalizowac skutki tejże "imprezy" pozdrawiam wszystkim !! nie wierzcie w szczerą miłość nigdy ja byłem pewny ze to jest ta jedyna i zawsze smialem sie jak ktos mowil ze dziewczyna kogos rzucila ona zreszta tez sie szokowala, ale co sie stało;) i **** zostala mi druga miłość silownia :D
sory ze taką uzekającą historie ale odpiwiedzcie na pytanie jesli sie go doczytacie i jesli zechcecie to wszystko przeczytac ;P

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
dzieki chlopaki, hades squad ty tez tam sie trzymaj ;) mi z dnia na dzien coraz lepiej, z hamstwem po hamsku nie mam zamiaru byc mily i **** jaki bylem przez 1,5 roku wychowywalem ja ale nie wiem co sie stalo ... one są po***ane, teraz trzeba szukac innej, najgorzej ze ucze sie w mechaniaku, i co tydzien mam mecze ligowe wiec dyski, albo poznanie w szkole odpada ..

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Czas, sprobuj jeść nawet jak sie nie da , nie pij alko bo to tylko pogarsza sytuacje i nie pij jak bedziesz szedł do niej bo ci cos jeszcze od***... zajmij se czas czyms jekies spotkania z kolegami czy cos na siłowni pewnie tez ci sie zabrdzo cwiczyć nie chce ale ćwicz
Nic nie poragdzisz musisz sie ogarnąć i przeboleć sytuacje
Mogłeś temat założyć Po siłowni o Siłowni a nie w Odżywkach

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-17 15:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
mam tak dziwnie ze w jednej chwili mam wy***ane a w drugiej czuje zal tego co bylo bo to byl taki szok ze ... ;o chcem sie raz nastukać i miec cos od zycia
na silowni jestem bardzo odpowiedzialny jem juz powoli wiecej ale jeszcze z odruchem wymiotnym , spie w nocy po gora 3 godziny ;/ wpsolczuje wszystkim dobrym facetom ktorzy poswiecaja sie swoim kobietom i zostaja tak wy****ani ...
dzieki za zainteresowanie

Zmieniony przez - lysay w dniu 2007-10-17 15:45:18

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
wypije chociaz dwa piwka chociaz troche sie odpreze a nie piłem juz tyle czasu... wogle nie pije, tylko jadłem spałem wychodzilem z dziewczyną poswiecalem jej caly czas, za******lalem na silowni jak osioł i podprządkowałęm wszystko tym dwom rzeczom, chcem odleciec bo strasznie mi ciezko ;) powiedz lepiej jak zminimalizowac skutki, zjem cos tlustegom, bede pił duzo wody, wit c ...

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1314
jabolcokk z tymi filmami to doje****

***Siła i Honor*** co mnie nie zabije to wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
spadkow byle jakis nie bedzie
Przed piciem cos zjedz coś tłustego, podczas picia
-dużo wody
-dodaj witamine c
-jakąs multiwitaminke
-magnez
-przed snem też wypij wode , magnez, multiwitamina, jakies bialko
ale po 2 piwkach to sie nie ma czego obawiac ale na 2 to sie nie skaczy


czemu doje... jak sie mysli tylko "O Niej" to trzeba jakoś czas zająć żeby nie robić głupstw
Najlepeij Seriale
Eureka
Herosi
Mi sie podobaja ehhe

A no i Polecam moje Filmiki ehehh Głupi żart sorry

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-17 16:01:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1314
Chodzilo mi o te sciaganie ;),zanim jakis film mu sie sciagnie to i tak by zdazyl sie "zalac" .A co do ogladania to sie w 100% z Toba zgodze hehe,niech zapoda sobie jakis film "przyrodniczy" :).Pozdro

***Siła i Honor*** co mnie nie zabije to wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Fakt to niech pozyczy od kogoś ale oglądanie filmów na takim zgonie miłosnym jest naprawde ciezkie
Chociaż Serial Tajemnice Smallville na takim załamaniu dobrze wchodzi ale zanim bys sciagnoł to juz bedziesz mieć nowa dziewczyne
Nie ma co sie łamac przejdzie za jakis czas najważniejsze żeby przetrzymać Więc trzymaj sie Chłopie nie pierwsza i nie ostatnia tak sie mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
ło kutva
ale zwierzenia
samo życie, nie ma choooya na mariole
nie TY pierwszy masz taki problem
u mnie to juz na szczescie 3 lata miją :D
chociaz jak sobie przypomne to waliłem gaz przez miesiąc
a nie oglądałem filmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1314
I pamietaj nie ogladaj zadnej komedii romantycznej bo to dopiero Cie zdoluje.Pozdro i 3m sie

***Siła i Honor*** co mnie nie zabije to wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC Protein 80?

Następny temat

Gainer i Magnum?- co to jest?

WHEY premium