SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idiotyczne pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Chłopaki młodzi jesteście i w tym wieku takie przygody są jak najbardziej wskazane. Lepiej zaliczyc teraz kilka krótkich związków i pozna różne charaktery kobiet. Taka wiedza jest potrzbna, żeby nei załadowac się w g**** po same uszy.
Jak wmanewrujesz się w coś długofalowego teraz to prawie na pewno nie przetrzyma to próby czasu. Jeszcze wiele przed wami, zmiana miejsca zamieszkania, różne szkoły, i inne komplikacje. Widziałem już dziesiątki takich sytuacji.
Na zawody miłosne jest tylko jedna skuteczna metoda - inna kobieta. W miarę możliwości jak najszybciej pukanko. To najszybciej oczyszcza umysł z oparów starej "miłości".

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
moze troche odbiegamy z tematu supli
ale bardzo podoba mi sie to co napisales
masz soga

jeszcze cos dla autora
https://www.sfd.pl/Alkohol_-_jak_zmniejszyć_skutki_przedawkowania-t355640.html

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-18 12:05:16

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
dzieki chlopaki, hades squad ty tez tam sie trzymaj ;) mi z dnia na dzien coraz lepiej, z hamstwem po hamsku nie mam zamiaru byc mily i **** jaki bylem przez 1,5 roku wychowywalem ja ale nie wiem co sie stalo ... one są po***ane, teraz trzeba szukac innej, najgorzej ze ucze sie w mechaniaku, i co tydzien mam mecze ligowe wiec dyski, albo poznanie w szkole odpada ..

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC Protein 80?

Następny temat

Gainer i Magnum?- co to jest?

WHEY premium