SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hooliganska muza

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
wiem ze powstal juz podobny temam ale prosil bym o wyrozumialosc i nie usuwania tego wrecz przeciwnie podania mi tutuly piosenek hooliganskich !!! dzieuje z gory :)

rob to co kochasz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
wy jestescie ***nieci jacys? czy jakies profity czerpeicie z ******lenia nieportzebnych glupot w internecie? (bo jak tak to jestem w stanie zrozumeic)

za***aliscie 6 stron gownowartymi i pseudosmiesznymi tekstami o 15 latkach w bluzach pitbulla czy inne ******ly. łacznie z jechaniem na autora tematu, ktory powinien byc wy***any, lub zmieniony jego tytul.

a ty Dudek, to juz naprawde przeszedles everra, to, ze gardzisz takimi lduzmi jak on (choc nawet go ****a nie znasz) mozesz zachowac dla siebie i jako moderator nie powiniennes schodzic ponizej pewnego poziomu ... calkowiecie nie na miejscu takze wrzutka o bicepsie. chlopak zaklada temat o muzyce a ty pieprzysz jakies farmazony ktore pasuja do tematu jak**** do oka.

reszte pomine bo nie chce mi sie wymieniac kazdego z nickow wielkich przesmiewcow.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
piosenek hooliganskich !!!



Jestem drugi

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buahhahahahha

w bicku 34 przy tym wzroscie i wielki hooligannnnnnnnn %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
dude nie badz tai kozak i nie interesuj sie tym ile mam w bicepsie ! cwicze bo lubie i nie musze sie waszerowac! a ty głupi jestes wiesz ze nie ocenia sie ludzi po wygladzie !!! ostatnio widzialem ja wielkiej szafie wpierdzielił mały niepozorny chlopacze bylo to u mnie w szole i co ? nie zawsze wielki przypaowany musi umiec sie bic !!

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Powiedz mi co cie kreci w hooliganstwie napisy na scianach
chcesz komus wbic noz ? i pojsc siedziec ?
Poxniej wyjsc i cos zrobic i dalej siedziec
W czym siedzi taka fascynacja u ciebie ?
Koledzy czy co
Temat do kasacji
A dudka zostaw w spokoju

Edit: Pozatym co ma do tego ze ktos kto cwiczy sztuki walki polozy kogos kto se cwiczy na silce NIC KU.A nadzwyczajnego

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-05-01 12:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
ty ale mnie to nie rajcuje poprosilem tylko o jaies tytuly pioenek !! a nawet jezeli to co mnie rajcuje to moja sprawa

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
i to niech dudek zbije zemnie

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ale chyba forum nie popiera takiego czegos
czy teraz zamawiajac ze sklepu sfd dorzucaja do paczki nóż i kastet
poszukaj se forum o przemocy czy cos i tam zadaj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
za kapturem panny sznurem..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boje się zaczynać z groźnymi, wychudzonymi hooliganami groźnymi w grupie ...

dla mnie jesteś na samym dnie w społeczeństwie ludzkim...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki po chorobie :/

Następny temat

Co brac do Mety zeby zapobiec zniszczeniu wątroby i skudka ubocznym ???

WHEY premium