SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hooliganska muza

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Cze MiniRonnie!!! Myślę że zespół Three 6 Mafia tworzy ,,typowo'' hooligańskie piosenki np.
Three 6 Mafia - Its a fight
Three 6 Mafia - Doe Boy Fresh
a może Coolio - Gangstas Paradise ?
ściągnij te utworki. Polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
Lupe Fiasco - kick push (o kopaniu i popychaniu) tylko wes mi nie przy******l sztacheta na ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
wy jestescie ***nieci jacys? czy jakies profity czerpeicie z ******lenia nieportzebnych glupot w internecie? (bo jak tak to jestem w stanie zrozumeic)

za***aliscie 6 stron gownowartymi i pseudosmiesznymi tekstami o 15 latkach w bluzach pitbulla czy inne ******ly. łacznie z jechaniem na autora tematu, ktory powinien byc wy***any, lub zmieniony jego tytul.

a ty Dudek, to juz naprawde przeszedles everra, to, ze gardzisz takimi lduzmi jak on (choc nawet go ****a nie znasz) mozesz zachowac dla siebie i jako moderator nie powiniennes schodzic ponizej pewnego poziomu ... calkowiecie nie na miejscu takze wrzutka o bicepsie. chlopak zaklada temat o muzyce a ty pieprzysz jakies farmazony ktore pasuja do tematu jak**** do oka.

reszte pomine bo nie chce mi sie wymieniac kazdego z nickow wielkich przesmiewcow.

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki po chorobie :/

Następny temat

Co brac do Mety zeby zapobiec zniszczeniu wątroby i skudka ubocznym ???

WHEY premium