SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmmmm co by tu ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
1. WIEK: 22
2. WAGA: 76/ 86
3. WZROST:177
4. WYMIARY:
-biceps: 41/46
-klatka:109/116
-udo: 60/63
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA:
-białko: 3g na kg masy ciala
-węglowodany: 7g na kg masy ciala
-tłuszcz: o.6 g na kg masy ciala
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie pamietam dokladnie, ale prolongatum, omnadren, metanabol, winstrol to bylo.
8. TRENING: 5 razy w tyg na mase
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:rok
11. POZIOM BF%: mały
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg: 240
-przysiad: 210

witajcie. jak widzicie podałem swoje wymiary w dwóch "wersjach" poniewaz sa one terazniejsze (te mniejsze) i przed 8 miesieczna przerwa( te wieksze) miałem 8 mc przerwy na silowni poniewaz mialem wyapdek samochodowy teraz jzu wszystko jest git i moge spowrotem trenowac od 3 stycznia zas zaczołem treningi i diete wszystko na mase bo jak widzicie okropnie spadłem przez ten wypadek chciałbym zastosowak jakas kuracje nie droga ale efektywna co byscie mi doradzili? jedyne co odpada to meta nie moge jej jeszcze brac przez okolo 2 miesiace,zastanawiam sie nad deka ale z czym ? pomozcie mi bo chcialbym szybko wrocic do dawnego wygladu przed wypadniek....

"Chwała temu kto mnie zabije,
śmierć temu kto mnie obrazi"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
pany polece moze na poczatek

1-10tyg testosteron enan 200mg e4d

moze byc?
jaka teraz firme polecacie?

"Chwała temu kto mnie zabije,
śmierć temu kto mnie obrazi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
deka z testem albo deka z testem, możesz ewentualnie polecieć deke z testem

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Ćwiczysz 3 dni na "sucho" i już koks będziesz brał ?

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bez saa startuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
zacznij na sucho rozruszaj się potem jakiś delikatny cykl nawet test solo po takiej przerwie dobrez zadziała

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Trzymaj miche, dobre suple, ładuj 100% i nie ma opierd*lanie się Do formy jest zawsze łatwiej wrócić niż robić ją od nowa.

Zmieniony przez - virus191 w dniu 2011-01-06 13:47:25

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolo/cypio solo, nie polecam wchodzic na cykl wczesniej niz po 6miesiecznym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
micha jest b.dobra,suple tez mam, to tak po dwoch mc jakbym zdecydowal sie na deke to jak proponujecie? jakie dawki i jakiokres cyklu, nie oszukujmy sie panowie, napweno jakbyscie przykladowo wygladali juz naprawde dobrze az tu nagle lipa jakis wypadek i dluga przerwa duze spadki itp to bylibysci ezałamani swoim wygladaem i lekko wyprani psychicznie nie oklamujmy si ekazdy by chcail jak najszybciej wrocic do formy wiec nie ma sie co smac ze na sucho 3 dni i juz o koksie mysle. prawda jest taka ze kazdy by myslal. bo ****a patrzec sie w lustro niemoge jak spadłem przez ten ***any wypadek

"Chwała temu kto mnie zabije,
śmierć temu kto mnie obrazi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-14 test enan/cypio 250 c4d
i jezeli deke chcesz do tego to:
1-12 deka 200mg e7w
lajtowe dawki, ale po takiej przerwie i tak pozamiataja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588
:) i widzicie chyba tak samo myslicie jak ja ;)

"Chwała temu kto mnie zabije,
śmierć temu kto mnie obrazi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mysle tak samo, ale wiem ze nie wytrzymasz i przybijesz, wiec rozpisalem Ci jak zrobic to z glowa
ps. na poczatek lepiej test solo, ale cos czuje ze i tak go z deka pojedziesz ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do opini.

Następny temat

B iniekcyjna

WHEY premium