SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gilotyna-pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
Można dobrze złapać też za krocze i rywal się podda.
Dobrze złapane wszystko zadziała gortat.
I nie oglądaj Pudziana bo klegom krzywdę zrobisz;]

Sakuraba pokonał Royca w 90 minut.
Turbo Dymo Man walzył z Gracie 135 minut.
Sakuraba zawstydził TurboDymoMena.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
ja cwicze MT i kiedys troche mma wiec nie jestem dzieckiem polsatu i ksw;) raczej moi koledzy sa chociaz kazdy mial malutki staz czy to w tkd czy karate wiec sie nie boj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Dopóki nie wskoczy na biodra i nie zapnie nóg to łatwo wyjść z gilotyny. O kark to bym się bardziej bał przy duszeniu trójkątnym rękoma - raz jak mi takie niebieski pasek założył to aż coś strzeliło w karku. Na kręgosłup jest bardzo dobra dźwignia jak siedzi Ci na plecach i przed Mata Leo podetnie Ci nogi. Wtedy biodrami wygina Ci kręgosłup w łuk triumfalny - ja przy takim łuku od razu odklepałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
drRzezio rozumiem, że chodziło Ci o gilotynę z gardy ? Swoją drogą co takiego cwiczysz i gdzie, że można dźwignie na kregosłup zakładac ? :) Ciekawośc, bo rzadko spotyka się chyba takie sekcje (tak mi się wydaje przynajmniej). Pozdrawiam

// Teraz zauważyłem, że MMA, sorka ;) Mimo to i tak niespotykane, bo też takie dźwignie są chyba zabronione z tego co słyszałem.

Zmieniony przez - Moofer w dniu 2009-12-14 19:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Z parteru to obecnie ćwiczę BJJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3014
zapodajcie jakies(najlepiej video) dobre albo skuteczne obrony ,kontry i wyjscia z gilotyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
to lipnie;p bo jak sie dobrze zlapie to jest po walce
Nie. Jest dużo wyjść z tego duszenia. Cały myk polega na tym żeby wyjście zastosować w tym momencie jak on Tobie zakłada duszenie a jeszcze nie wypchnął bioder przy zapiętej klamrze. Np. takie proste wyjśce w stójce - jak on Tobie robi gilotynę to Ty też przełóż rękę do gilotyny i wkręcaj przeciwnika pod siebie z jednoczesnym naciskiem całego Twojego ciała na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3014
Gdzie w tym pierwszym filmiku jest dzwignia bo nie widze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Von Flue to duszenie, a nie dzwignia.

Pure Guinness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić wydolność ,ćwiczenia?

Następny temat

Worek Treningowy

WHEY premium