SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gensci-china , jintropin

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
bedzie zwykle green topy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
trudno dobry green top nie jest zly. jestem po pierwszej setce i czyje sie nawet fajnie, tluszcz powoli schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
to jak jestes po 100 i mowisz ze ok to po jakiego hooja sie pytasz czy bedzie dzialal cos

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
Durniu postepuj zgodnie z podanymi punktami , jak nie znasz angielskiego , uzyj google translator , lub popros kogos z wyrzszym IQ jak ty , nie wiem mlodsza siostre , brata kogo kolwiek bo to nie jest takie trudne

[http://www.gensci-china.com/gensci/center-anti.html] 

Step2
 Query the serial numbers on the sticker..(0298 0289 2737) If the sticker is intact, please simply read the 12-digital serial numbers on the sticker then enter them in below verification form and press the button of Query.

Step3
 Identify your anti-counterfeiting sticker......
You will access to a new page, on that page you will find an image of your package’s anti-counterfeiting sticker.

Step4
 Complete your identifying.
Please observer the quantity of fibers, their shape and their position in each small square, if they are the same with your package’s sticker, then press the button marked “same”; the query result will show it is real Jintropin; if it is not the same, press the button marked “different”, the query result will show it is fake Jintropin.

dopiero jak klikniesz SAME albo DIFFERENT dowiesz sie czy jest fake . Widocznie klikasz different ale jak bys niezauwazyl , skan jest identyczny jak tego nie widzisz to bardzo ci wspolczuje . Bo nie dosc ze jestes malo kumaty to jeszcze slepy







Zmieniony przez - aptekarzUK w dniu 2011-05-02 16:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
dobra ale o co ci chodzi? mam sprawdzac Twoje kody? po co mi to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
stary to ty mi piszesz ze to fake , odswiezyles temat pytajac o ta jak to sprawdzic wiedz ci staram sie wytlumaczc jak to zrobic , a ty jak grochem o sciane , skonczmy ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
pisze ci ... mam taki sam gh i pisalem juz o tym wczesniej w innym temacie , sam mi odpisywales. wyszlo mi ze JA mam fake. troche mysl. po co mialbym sprawdzac czy Twoj jest orginalny jam pewnie to zrobiles milon razy

Zmieniony przez - bigamator w dniu 2011-05-02 23:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
no to zesmy sie dogadali , piszesz w moim temacie to bylem pewny ze chodzi ci o jintropin z tematu , skad mialem wiedziec ze ty sprawdzasz swoj skoro nie mowiles tak odrazu

Zmieniony przez - aptekarzUK w dniu 2011-05-03 01:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
no to tak jak mowie mam podróbke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
bedec w polsce robilem badenie na IGF wczoraj odebrany zostal wynik , Wynik robilem ok 10 rano a hgh wbilem o ok 2w nocy , norma jest od 117Ng/ml do 329Ng/ml ja mialem 501Ng/ml . Czyli hgh dziala chyba calkiem dobrze .
Czy ten wynik , jest niebezpieczny , czy to ma cos wspolnego z zagrozeniem cukrzyca ?

Zmieniony przez - aptekarzUK w dniu 2011-06-11 12:33:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jintropin

Następny temat

STANAZOLOL Atomic

WHEY premium