SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie tunczyk i twarog chudy w uk?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
N-e-o ale popatrz jak robia w tesco normalnie tunczyk kosztuje 1,49 i jak im sie konczy to robia np za 1 funa wiec to jest dalej ten sam tunczyk tylko cena mniejsza..
Pozatym wole salomona tunczyk jakis suchy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Karol to zupelnie inny gatunek miesa.... salomon to jest gorna polka, przynajmniej dla mnie

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
co Ty gadasz, ja czesto kupuje i to swierzego , od 6-9 f za kilo zalezy jaki , poprostu pychotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
no wlasnie mowie ,- inny, lepszy, zupelnie cos innego niz tunczyc "co ty" - po dachach biegaja

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
;)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
na kiego kija siedziec w anglii zeby najtanszych produktow szukac?kulturystyka to drogi sport,i prawda jest taka ze na najtanszym gownie i tak nie urosniesz,ch.j a nie diete zrobisz na mielonych glowach i osciach tunczyka i jakis gownianych serkach.

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
znalazlem hurtownie w okolicy finsbury park - 1,7kg tuny £4.99, £5,49, albo £5,99. Ja wzielem ta za 5,49 i jest za***ista:)
Nie pamietam dokladnie ulicy ale jakby ktos byl zainteresowany to na dniach moge podac dokladniejszy adres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Tuna najlepiej mi podchodzi z lidla, 150g 83p albo 87p, lepiej doplacic troche niz brac te najtansze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
+1

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2648
hm ze najtansze to nie znaczy g**** w ICELANDZIE sa po 1.50 funta cztery puchy tuńczyka a twaróg z lidla 49 p a za***isty i białka jak normalny

"trzeba żyć szybko i mocno puki sie jest młodym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Studia/kursy w UK

Następny temat

transport ' trans janusz ' reklamuje sie w coolturze mozna zaufac?

WHEY premium