SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gain bolic+........;/ POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Witam:)
Mam zamiar zrobić cykl na masę, mam gain bolica na około 2 miechy i zastanawiam sie co dokupić: Horse Power czy storm??
kase mam tylko na jeden...więc ktory??...co radzicie??
jedni radzą to drudzy to;/ siedze już parę dni i nie wiem...

pozdrawiam:)

no pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
gainera nie wlicza się do cyklu,to tylko jedzenie w prochu
pozatym j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
Wiek : 18

Waga : 82kg narazie jestem na redukcji więc się zmieni

Wzrost : 174cm

Cel cyklu : masa

stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna 1250 mono mega caps, massacra, ANIMAL CUT, dextroza, thermo speed extreme hydroxycut(aktualnie) i rozne witaminki

Uprawiane inne sporty : siatkowka

stosowane wcześniej spalacze : hydroxycut, ANIMAL CUT, thermo speed extreme

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : massacra, dextroza, kreatyna mono 1250 mega caps i hydroxycut

ilość dni wolnych od kreatyny : ok.30-40

przewidziane finanse na cykl : 150-200zł

uwagi i sugestie : brak

Staż treningowy : 3 lata



Zmieniony przez - max7977 w dniu 2009-01-22 22:26:36

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 965
Zależy od kasy. Storm to troszke starsza formuła, a na cykl Hp potrzebne 2 puszki, wybór nalezy do Ciebie. Jednak bardziej niz storm, zupełnie nie wiem dlaczego zadziałało na mnie połączenie xpanda z mono od vitalmaxa, a gdybym wybierał z tych 2 to bralbym storma bo jest bardziej wydajny

You thinking what I'm thinking?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szukasz staka o nieskomplikowanym skladzie ale o dobrym dzialaniu, czy takiego, ktory dodatkowo by mial trochu bajerow, pobudzaczy, subst. pompujących itp...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
z bajerow to fajna pompa zeby była:), a tak żeby był dobry i nie wywalić kasy w błoto

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 765
fajna pompe masz przy aakg albo cp.. strasznie duzo tego jest teraz :P i nie wiadomo co wybrac :\

One world, One MUAYTHAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mozna np. wykombinowac świetne połaczenie jakim jest no xplode wraz z crevolution

albo zastapić np. wspominanym horse-m

mozliwości jest wiele; dlatego więc zbytnie gdybanie jeszcze bardziej może sprawić, że "zabłądzć" sie zdarzy w tym gąszczu[tym bardziej, że każdy ma pewne wląsciwości osobnicze, ktore sprawiają,że ten czy inny stak bedzie działał b. dobrze, inny z kolei srednio... itd]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
zastanawaiłem się nad aakg olimpa....ale troszke drogo wychodzi;/

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli liczysz sie z $ to poprostu nie ma rady, zrób cykl na podstawowych suplach.

efekt napewno bedzie - a szarpac sie nie ma co...

ja bym proponowal wspomniany crev. bo wg. mnie działa b. dobrze, lepiej od innych tego typu stakow jak storm czy green magn.,
lepszy byłby w podobnej klasie, ze tak bardzo niezręcznie to okresle już chyba tylko clout[ale on juz kosztuje wiecej troszeczkę]
a dwie puszki i crev i clouta musialbys iec na cykl.

ew. stak i 'podsypujesz" ten cykl jeszcze monohydratem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze?

Następny temat

brzuszki a BCAA

WHEY premium