SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głuchowski , strzelinski ?? ktoklwiek słyszał ktokolwiek wie !!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 14924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Biedactwa..
wykorzystani.
Teraz pokutują.
śmiech ale w pewnym sensie zrozumienie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Mietus wbije Ci to do glowy i o tyle bedziesz madrzejszy.
1-Nie ma szans zdobyc 1 miejsca na debiutach kulturysttcznych nie biorac koksu-FAKT!!!
2-kto trafia do reprezentacji Polski w kutlurystyce wie o koksie wiecej niz nie jeden lekarz-FAKT
33333333-Trener sluzy rada a nie naklanianiem.Widzi,ze zawodnik ma preduspozycje i moze zdobyc lepsze miejsce wiec powie co z czym,jak i dlaczego.Co zrobic zeby nie bylo draki-FAKT!!!!
4-Jeszcze ja sie zaczal konflikt z PF pisalem (mozna gdzies wyszukac te psty) i mowilem ,ze nic to nie da.PF ma tak silna pozycje w IFBB i kolege Hiszpana,ktory teraz jest szefem IFBB,ze nawet Kaczynski z Lepperem nic mu nie zrobia.
zostal szefem "zamknietego" klubu w IFBB,panelu sedziowskiego.Jezeli mu sie nie spodoba kolor oczu,fryzura zawodnika to nie ma szans wejscia do Profi w IFBB.Wiem co pisze i prosze,zeby ktos kto nie ma pojecia o tym srodowisku nie pisal bzdur.Znaw czolowych kulturystow swiata i wiem co mowia o PF.Jest jedynym w histori sedziow IFBB ktory 5 lub 5 razy z rzedu sedziuje na MR.Olimpia.W tej chwili to on bedzie ustalal kto bedzie sedzia!!!!!

Na Grand Prix Austri Jay Cutler prosil PF o wspolna fotke-chyba mu zalezy znac takiego Polaka.
Zdrowia panowie.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
pomijajac to wszystko mam takie pytanie do Piotra !!

czemu nikt z czołówki nieprzyzna si ęwprost do tego co robił , nieprzedstawi jak wygladał cykl przygotowawczy do wielkich imprez ......jaka dieta , jaki trening jaki koks w jakich ilościach !!!

skoro wszyscy wiedzą ze brałeś , (bierzesz i(lub) be dziesz bił koks),
niechodzi mi tu o kąkretnąrozpiske , bo ta napewno była robiona pod gościa z twoim starzem i posturą ale o substancje jakie, jak często jak działało o na ciebie!! a Przedewszystkim jakie były skutki uboczne , bo napewno były !!


Jesteś Wzorem i Idolem dla wielu chłopaków !! Sam śledze twoją karierę od wielu lat (a nigdy cięna żywo niewidziałem i nawet niemam fotki z tobą )
kulturystyka jest sportem takim jakim jest i niechce prowadzić dyskusji na temat tego czy jest dobra czy zła !! ale ty jako zawodowiec mógłbyś pokazać zagrożenia jakie za sobą niesie !!

p.s. nieśmieszą cie niekiedy wypowiedzi niektórych polski czołowych "sportowców" typu "nigdy niebrałem i niewezne " hipokryzja ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Wszystko jasne jeszcze nie jest ale zaraz bedzie.
Jezeli sportowiec przyzna sie publicznie ,ze bierze wtedy jest skonczony.Z urzedu zostaje zdyskwalifikowany.Zaden tego nie chce.Nie licz na to,ze podadza Ci rozpiski-chyba ,ze po zakonczeniu kariery jak juz im nie zalezy.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
niechodzi mi Aimalpak o kąkretne sóbstancje w jakich ilosciach !! na coś takiego nawet nielicze.....poresztą bałbym się posiąść taką wiedze !! bardziej chciałbym się dowiedziećod samego Piotra ile substancji przyjmował, jak często ilo miesieczne były cykle..... jakie skutki uboczne były!! słyszałem w jednym z wywiadów (chyba uwaga lub coś takiego) ze dostał jakiegoś zejścia po insulinie !! to by mnie bardziej interesowało !!

zresztą sam wiesz jaka jest sytuacja w środowisku kulturystów bo ją opisałeśw 3 punktach (częściowo się z tym zgadzam). ja to obserwóje wśród trójboistów wszyscy pytająco bići jak często (a to ci powie prawie każdy siłowniowy farmaceuta) a ja bym chciał poznac opinie na temat sktków i uciązliwosci brania od czlowieka który jest (był) na szczycie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Yorkies-to czy rzuciliśmy się z motyką na słońce to sąd ustali a nie Ty

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Animal piszesz do mnie jak do dziecka co nie wie po co są cukierki?

Mówię ze chłopaków wykorzystano na potrzeby sporu.
I to jest ich tragedia.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Przeciez mówiłeś mi ,że z Toba jak z dzieckiem."Za ręke i na piwo".To twoje słowa!!!

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
to jest przecież ideaa kazdego sportu........ być pierwszym (za wszelkącene) !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka filmików z Olimpi i inne

Następny temat

Dexter Jackson Mr. Olympia 2008

WHEY premium