SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fluoksetyna+SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Pytanie jak w temacie.

Jak pisze Infamous: Durabolin jest to bardzo dobry środek na pierwszy kontakt z anabolikami. Wyraża bardzo silne działanie anaboliczne, nawet większe niż w przypadku testo.


oraz

Gdyż testosteron wykazuje silne działanie androgenne, a to nie sprzyja naszemu organizmowi w dalszym budowaniu masy mięśniowej przy następnych kontaktach ze steroidami.
Pierwszy kontakt z SAA powinien opierać się zdecydowanie na środkach bardziej anabolicznych (...) ponieważ na kolejnych cyklach, będzie trudniej uzyskać masę mięśniowa...



Moje portfolio :

1.WIEK: 30
2.WAGA: 83kg
3.WZROST: 178cm
4.WYMIARY:
BICEPS: 40cm
KLATA: 103cm
UDO: 58cm
TALIA: 91cm
5.STAZ NA SILOWNI: 2,5 roku (wcześniej w liceum 4 lata)
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWODANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING: cykle roczne: masowy - 3 m-ce + kreatyna / wytrzymałościowy 2-mce ..... i ponownie masowy itd.
9.CEL CYKLU: masa mieśniowa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: -
11.POZIOM BF% :wg [dellis.com/pages/calc/men/men.htm] to 20 %
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorf, ale z tendencją do odkładania się tłuszczu w udach, brzuchu, klatce - zauważalny wzrost BF pow. 2500kcal dziennie.
13.STAN ZDROWIA: tu jest clou programu: od 8 lat fluoksetyna 30mg/dziennie . Doraźnie Zomiren.
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: przy stosowaniu Tribulusa zauważalny był szybszy porost włosów na twarzy - poważnie :)

15.WYNIKI SILOWE: klatka ok.95kg/ Przysiad 100kg/ Martwy ciąg 125kg
16.PPM podstawowa przemiana materii: przy wsk. Aktywności 1,5 i wieku pow. 30 lat = 2300kcal

Rok temu ważyłem 976kg. Teraz po redukcji ważę 83kg. Ciśnienie tętn. 135/90, puls 75.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Powiem wprost: dostałem trochę w dup..ę od mojego organizmu parę lat temu i teraz mam po prostu obawy, czy znowu nie będę miał jazd po kuracji SAA.
Kto wcina fluo bo musi, wie o czym mowa. Jest dużo do opowiadania jakie są jazdy gdy jest nie tak z poziomem serotoniny we łbie

A z drugiej strony nieodparta chęć zwiększenia masy...

Dobra, wiem, "męczę konia" strasznie, ale z drugiej strony to gdzie mam pytać jak nie tu ?


Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2008-06-19 20:40:20

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nie wiem jak sie sprawy mają łóżkowe ale jeśli bujne życie to deca może to zmienić
efekt deca dick

ja bym sie kierował ku opcji enantan 1-8 250e5d

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No tak słyszałem o DD... Zależy mi jednak na czymś z krótkim estrem. Nie wiem jak zareaguje mój organizm i w razie czego chcę się w miarę szybko wycofać.
Z tego co wiem enan chyba bardzo drogi nie ?
A z tych 2 nic nie wybierasz ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
z tych dwóch lepszy propionat

cykl na 6 tygodni
75mg co dwa dni można zwiększyć dawke po 2 tyg do 100mg

kłucie co 2 dni nie przeszkadza?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Szczerze to nie wiem jeszcze, ale raczej nie jestem z tych co się igły boją.
Tak myślałem właśnie, żeby pierwsze 2 tyg. 50mg e2d, a potem jeszcze 6 tyg. po 75mg e2d.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
z 8 tygodni daj + tapering.

w 6 tygodni to ci sie dopiero spodoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Enanthat 8-10 tygodni.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
sasiad, sugerujesz sie takimi argumentami tzn ze masz w planie zrobic przynajmniej 5cykli??? bo jak nie to nie ma znaczenia od jakiego srodka zaczniesz


enana wez tak jak krzykacz pisze, prop bylby lepszy ale nie ma apteki a te co teraz sa na rynku to slaba jakosc moim zdaniem /goraczki bole itp szkoda sie kuc/

enan norma/shering/cido tutaj celuj 200 e5d na pierwszy cykl jest ok aczkolwiek te twoje port folio dosc slabe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Prosty,skuteczny i tani.
1-8(10) Testosteron enantat 200-250 E5D
Chociaż jak pamiętsz,byłbym raczej za propionatem.


Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-05-20 17:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tylko testo, a potem juz nie schodzic. masz 30lat, zycie juz nie tryska tesciem jak 10 lat temu

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
tylko testo, a potem juz nie schodzic. masz 30lat, zycie juz nie tryska tesciem jak 10 lat temu

To fakt myślę, że nie ma co kombinować. Bo i z racji wieku nie będzie już ze mnie m....fu..er z 55 cm w łapie
Raczej przy propie obstanę... jeszcze się prześpię z tym

Jak lepiej ?

50mg przez 2 tyg. a potem 75mg przez 6 tyg (oczywiście e2d) ?

Albo może tak

1-2 50mg
2-4 75mg
4-8 100mg

I już Was męczyć nie będę

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, Wino + Prop ???

Następny temat

ECA "stack" do znawców ! (+T3)

WHEY premium