SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

final Strikeforce event - wyniki i dyskusja po gali!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wygrana Ryana Couture'a to wałek sędziowski, ale walka była genialna, polecam każdemu kto nie oglądał, w sumie nie ma się co dziwić Ryan syn Hall of Fame'a Randiego a Noonsowi i tak ostatnio nie szło..
Gracie mimo, że jest drewnem w stójce i przegrał 1 runde to potem (imo dzięki wcześniejszemu palcu w oko) sprowadził i potem to już formalność..

Holobaugh dał świetną walkę, nie dość, że z takim przeciwnikiem to jeszcze short notice 2 tygodnie! Healy kontrolował może go w parterze, ale Holobaugh stwarzał zagrożenie poddaniami i w stójce, dobra walka..

Kennedy - świetna gilotynka, ogólnie kontrolował przebieg pojedynku..

Jacare - świetne obalenia, stójkę też wygrywał a w parterze wiadomo tylko to mogło się stać..

Mousasi w sumie nie dziwne, że nie chciał ryzykować stójki, bo Kyle był sporo większy i potrafi uderzyć, ale ta jego stójka nie zachwycała i dlatego obalał..

Barnett - powiem tylko, że tak oddać pozycję do trójkąta rękami to wstyd, przecież ten Guelmino jakby mu powiedział: "masz uduś mnie, wystawie Ci rękę nawet"

Cormier - Staring miał dobry training camp z Alistairem w stójce ze 2 razy trafił, nawet obalić pare razy DC się nie udało i ma twardy łeb, ale pełna kontrola Cormiera w walce..

Saffiedine - jakieś 1.5 roku temu zauważyłem go ze Smithem tzn jego stójkę i wiedziałem, że w tej płaszczyźnie może być groźny, ale stawiałem ofc na Marquardta, myślałem, że skończy się to już przez TKO (leg kicks) w 4 rundzie, dodatkowo dominacja w stójce, kontrolował klincz oraz obalił na końcu..

Zwycięzcy do UFC!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-13 12:17:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
PanParowka


Dla mnie to zawodnicy z pewnością na top 10HV, ale niekoniecznie pierwsza piątka. Fajne walki mogliby dać z Nelsonem, Mirem itp. ale od Caina, JDS czy Reema zgarną konkretny oklep.


Dokładnie, chociaż np. Barnetta z Nelsonem też jakoś nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Saffiedine lekkie zaskoczenie.
Cormierowi chwilę zeszło zanim zamęczył Staringa, chociaż John nie musiał tego tak szybko przerywać.
Barnettowi łatwo poszło, szczególnie złapanie trójkąta Nawet rękę mu ładnie podłożył Guelmino.
Mousasi i Souza bez problemów, to było do przewidzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Barnetta zestawiłbym ze zwycięzcą pojedynku Gonzaga vs. Rothwell, który odbędzie się za tydzień.. a Cormier będzie walczył prawdopodobnie z Mirem na UFC on Fox 7 20 kwietnia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Fajnie po wszystkim wyglądała noga Marquardta. Nie znałem tego Saffiedine, więc dopiero po pierwszej rundzie uznałem, że Nate może to przegrać.

Cormier formalność, robił co chciał, ale bez podpalania się. Twardy łeb przeciwnika był jedyną przeszkodą. Mam nadzieję, że Cormier odpuści sobie LHW.

Przeziębiony Barnett też się nie wysilił, hehe.

Mousasi ładnie. Po walce ktoś z tłumu mu krzyczał, żeby przeszedł do 185. Interesująca koncepcja - skoro sam powiedział, że zbijał tylko 5 funtów do LHW. Z drugiej strony, jeśli ma problemy z cardio, może powinien zostać w 205.

Jacare też bardzo ładnie. Rozbraja mnie budowa tego typa zawsze, gdy go widzę. Piękna muskulatura.

A teraz wszyscy do UFC, cała czołówka Strikeforce. To jest tak piękne, że aż nie mogę uwierzyć. Będzie się działo.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Tylko Josha i Daniela ogladalem. W sumie zaprezentowali sie tak jak sie spodziewalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980

w sumie nie jest tak źle, ale jestem pod wrażeniem jak dobrze się Tarec Saffiedine zaprezentował tu wywiady z Arielem:















+ jeszcze są z młodym Couturem, Cokerem, Frankiem Shamrockiem, Kennedym, Melendezem i Gracim, ale już nie będę wrzucał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Całkiem mocne zakończenie historii.

Saffiedine przepięknie obronił honor underdogów, jednego szkoda, że Guelminio i Starring naprawdę nie mieli nic do roboty z takimi przeciwnikami, przykro się na to patrzyło. Generalnie jak na te parę kontuzji i przeciwników z ostatniej chwili, to solidne walki.

Couture fajny występ, trochę inny styl niż tatuś zaczyna prezentować. :D Decyzja co prawda mocno głupia, ale trudno.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie dziwię się czemu Mousasi się tak wk***ia ostatnio

Ciągle mu wypominają, że wtopił z Mo i nie wykończył Jardina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co do barnetta z nelsonem to Mir pokonał nelsona**** i rzucił nim jak szmatą.Według mnie UD dla Barnetta by było ew. jakieś poddanie

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-01-13 22:19:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

final Strikeforce live!

Następny temat

Puchar Pomorza Amatorskiego MMA

WHEY premium